Volkswagen Manisa Fabrikası iş ilanları ve başvurusu

Volkswagen, 1937 yılında Almanya’da kurulmuş olan dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden bir tanesidir. Günümüzde bünyesinde bulunan markalar yılda milyonlarca kez satmakta ve her sene satış rekorları kırmaktadır. Gelişen teknolojiyle beraber VW yani Volkswagen da kendisini ve ürünlerini geliştirmeye devam ediyor. Elektrikli modellerinin üretimine ilerleyen yıllarda ağırlık verecek olan Volkswagen bu kapsamda bir üretim üssüne ihtiyaç duydu. Yatırım için birçok ülkeyi değerlendiren firma, gerek tecrübesi, gerekse sayısız olanakları sebebi ile Türkiye’yi tercih etti. Bu doğrultuda dünyanın çok sayıda yerinde fabrikası bulunan Alman otomobil devi Manisa ilimizde bir fabrika açacak. Açılacak olan bu fabrikada 5 bini aşkın kişi istihdam edilecek. Birçok sebepten dolayı açılan bu fabrika ülkemize fayda sağlayacak. Volkswagen bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirilecek. Volkswagen Manisa Fabrikası tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Volkswagen Manisa Fabrikası İş İlanları 2020

Volkswagen Manisa Fabrikası bünyesinde ilk etapta Skoda, Karoq ve Seat Ateca markalarının üretimi gerçekleştirilecek. Türk otomotiv sektörünün en büyük yatırımlarından bir tanesi olan bu fabrika için 1.3 milyar Euro harcama yapılacak. 2022 yılında tamamlanarak hizmete girmesi beklenen fabrikaya personel alımı, işçi alımı ve eleman alımı yapılmaya ise 2021 yılında başlanacak. Peki hangi kadro ve pozisyonlara alım yapılması planlanıyor?

Manisa İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Volkswagen Manisa Fabrikası tarafından yayınlanması planlanan iş ilanları içinde; tekniker, teknisyen, Arge mühendisi, engelli personel, stajyer, makine mühendisi, iş güvenliği uzmanı, iş makineleri operatörü, teknik ressam, kalite mühendisi, vasıfsız işçi, oto mekanik teknisyen, montaj ustası gibi çok sayıda kadro ve pozisyon olacağı düşünülüyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Volkswagen Manisa Fabrikası İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Volkswagen Türkiye Fabrikası planlanan süre içerisinde tamamlanması 2022 yılını bulması bekleniyor. Fabrikaya alımlar ise 2021 senesinde yapılacak. İlgili zamana kadar herhangi bir iş başvuru formu veya insan kaynakları sayfası ise bulunmayacak. Yani henüz fabrika bünyesinde iş başvurusu yapılamıyor. İlerleyen dönemde herhangi bir şekilde şirket başvuruları toplamaya başlarsa, bunu isadresi.net sitemiz üzerinden siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız. Bu yazımızda Volkswagen iş ilanları ve işe alım süreci, Volkswagen Türkiye Fabrikası hangi şehirde, nerede kurulacak, ne zaman personel alımı yapılacak hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. 


4 Yorumlar

  1. Sebahattin Akbulut 13 Aralık 2019
  2. Hüseyin Kaplan 9 Aralık 2019
    • hezgin 9 Aralık 2019
      • Ferman 15 Aralık 2019

Yorum Yaz