Üsküdar Engelsiz Yaşam Merkezi iş ilanları

Ülkemizdeki en büyük engelsiz yaşam merkezlerinden bir tanesi İstanbul ilimizde Üsküdar ilçesinde yer almaktadır. Üsküdar Engelsiz Yaşam Merkezi, engelli çocukların konakladığı ve engelli vatandaşlarımızın rehabilitasyonlarının gerçekleştirildiği bir merkezdir. Üsküdar Engelsiz Yaşam Merkezi içinde; yüzme havuzları, eğlence ve etkinlik odaları, okuma salonları gibi bölümler yer almaktadır. Çok sayıda engelli vatandaşımız yapılan bu merkez sayesinde hem tedavilerini gerçekleştirebiliyor hem de birbirinden farklı aktiviteleri yapabiliyorlar.  5 katlı olan merkezde engelli vatandaşlarımız için tüm ince detaylar düşünülmüş durumda. Adeta 7 yıldızlı bir otel konforunda hizmet veren merkezin faaliyetlerini eksiksiz gerçekleştirebilmesi adına çok sayıda kişi istihdam edilmektedir ve bunlara yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaktadır. Üsküdar Engelsiz Yaşam Merkezi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Üsküdar Engelsiz Yaşam Merkezi İş İlanları 2020

Üsküdar Engelsiz Yaşam Merkezine telefon ettiğinizde evinize gelerek engelli vatandaşlarımızı merkeze getirmektedirler. Merkezde engelli vatandaşlarımız tedavilerini gerçekleştirirken, ebeveynler de kendileri için ayrılmış bekleme yerlerinde dinlenebiliyorlar. Engelsiz Yaşam Merkezi’nde filografi, kalifragi, ahşap boyama, mehter, folklor, ritim, bağlama, nikah şekeri yapımı, resim gibi sayısız kurs verilmektedir. Bu merkezde ayrıca çok sayıda vatandaşımız istihdam ediliyor ve bunlara ek yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılıyor.

Üsküdar İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Üsküdar Engelsiz Yaşam Merkezi tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; psikolog, hemşire, özel eğitim öğretmeni, fizyoterapist, hasta bakıcı, pedagog, temizlik personeli, özel güvenlik görevlisi, rehber öğretmen, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Üsküdar Engelsiz Yaşam Merkezi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Üsküdar Engelsiz Yaşam Merkezi bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için aşağıda verdiğimiz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Vermiş olduğumuz sayfadan ayrıca Üsküdar ilçesinde yayınlanmış olan diğer ilanlara da göz gezdirebilirsiniz. Akabinde başvurunuz insan kaynakları tarafından detaylı olarak değerlendirilecektir.

Üsküdar Engelsiz Yaşam Merkezi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN

Üsküdar Engelsiz Yaşam Merkezi Nerededir?

Yaşam merkezi, Üsküdar ilçesinde Bulgur’da yer almaktadır. 

Bu yazımızda Üsküdar Engelsiz Yaşam Merkezi iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


Yorum Yaz