Tüpraş iş ilanları ve başvurusu

TÜPRAŞ nedir, ne iş yapar?

Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş. ya da bilinen kısa adı ile TÜPRAŞ, ülkemizdeki rafinerilerin tek bir çatı altında toplanması için devlet eli ile kurulmuş olan bir şirkettir. 1983 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan TÜPRAŞ’ın; Kocaeli, Kırıkkale, İzmir ve Batman illerimizde rafinerileri bulunmaktadır. Benzin, dizel, korosene yani jet yakıtı, bitüm (asfalt), LPG gibi petrol ürünleri TÜPRAŞ tarafından üretilmektedir. TÜPRAŞ günümüzde ülkemizdeki en büyük şirketlerden bir tanesidir. Bünyesinde 5 bini aşkın çalışanı bulunan şirket her geçen gün yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaya devam ediyor. TÜPRAŞ tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

TÜPRAŞ İş İlanları 2019

TÜPRAŞ, geleceğin enerji aktörleri arasında yeri almaya odaklanmış ve bu amaç uğruna çalışmalarına tüm gücüyle devam etmektedir. DİTAŞ ve Körfez Ulaştırma AŞ gibi bünyesinde önemli şirketler bulunur. TÜPRAŞ, Koç Holding bünyesinde hizmet sunmaktadır. Bünyesine faaliyetlerini eksiksiz devam ettirmek adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

TÜPRAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; teknik eleman, engelli personel, özel güvenlik görevlisi, hemşire, makine mühendisi, tekniker, teknisyen, mavi yaka, beyaz yaka personel alımı, stajyer, çevre mühendisi, teknik emniyet mühendisi, elektrik elektronik mühendisi, insan kaynakları şefi, üretim operatörü, inovasyon mühendisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz, yeni mezun adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

TÜPRAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

TÜPRAŞ bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. TÜPRAŞ iş ilanları www.tupras.com.tr adresinde yayınlanmaktadır. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve iş başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler ülkemizin en büyük şirketlerinden bir tanesinde çalışma imkanı elde ederler. Bu yazımızda TÜPRAŞ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

TÜPRAŞ İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN
Yorum Yaz