Toyzz Shop iş ilanları ve iş başvurusu

Toyzz Shop, 1985 yılında kurulan ve oyuncak satışı gerçekleştirmekte olan bir mağazalar zinciridir. Toypa Mağazacılık bünyesinde hizmet vermektedir. İlk olarak oyuncak ithalatçısı olarak sektöre giriş yapan Toyzz Shop, ilk mağazasını Akmerkez AVM’de 2001 yılında açmıştır. Kurulduğu günden yana büyüyen şirket, günümüzde 40’ı aşkın ilimizde 170’den fazla mağazası ile faaliyetlerine devam etmektedir. Yüzde yüz yerli sermaye ile sektörün lider markası haline gelen Toyzz Shop bünyesinde binlerce kişi istihdam edilmektedir. Firma bu kişilere ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Toyzz Shop tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Toyzz Shop İş İlanları 2020

Toyzz Shop genel olarak alışveriş merkezlerinde mağaza açmayı tercih ediyor. Bünyesinde 22 bin lisanslı ürünün satışını yaptığı bu mağazalarda ise çok sayıda kişi istihdam ediliyor. Bunun yanında Penzz Shop mağazaları ile de sektöre yeni bir kimlik kazandırmış durumdalar. Büyümesine ara vermeksizin devam etmek isteyen kurum bünyesine çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapıyor.

Toyzz Shop tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; mağaza müdürü, satış danışmanı, mağaza yöneticisi, ERP teknik uzmanı, mağaza müdür yardımcısı, şoför, satış danışmanı, engelli personeli, eski hükümlü işçi, montaj paketleme elemanı, genel başvuru, depo elemanı, plastik şişirme ustası gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Toyzz Shop İş Başvurusu Nasıl, Nereye Yapılır?

Toyzz Shop bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz insan kaynakları sayfasında yer almakta olan iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını kolaylıkla yapabilirler. Girmiş olduğunuz sayfada iş başvuru formu, başvuru şartları yer almaktadır. Bu yazımızda Toyzz Shop iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Toyzz Shop İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


Yorum Yaz