TGS iş ilanları ve iş başvurusu

TGS Yer Hizmetleri A.Ş. ya da bilinen diğer adı ile Turkish Ground Services, 2010 yılında kurulmuş olan ve havalimanı yer hizmetleri alanında faaliyet gösteren bir kurumdur. Türk Hava Yolları (THY), yer hizmetlerini farklı bir firma altında sürdürmek istemesi sebebi ile TGS şirketini kurmuştur. Günümüzde HAVAŞ ve THY yüzde 50’şer şirkette ortak durumdadır. TGS günümüzde anlaşmalı olduğu 200’e yakın havayolu şirketlerinin 700 binden fazla uçuşuna yer hizmetleri sunar hale gelmiştir. Büyümesini aralıksız devam ettiren firma; ramp, harekat, kargo ve yolcu hizmetleri vermektedir. TGS tüm bu faaliyetlerini gerçekleştirebilmek adına çok sayıda yeni çalışana ihtiyaç duymakta ve çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. TGS Yer Hizmetleri A.Ş. tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

TGS Yer Hizmetleri A.Ş. İş İlanları 2020

İstanbul Havalimanı, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Antalya, Adana, İstanbul Sabiha Gökçen, Milas- Bodrum ve Dalaman Havalimanlarında 8 istasyona sahiptir. Havacılık sektörü büyük bir hızla gelişmeye devam etmektedir. Hal durum böyle olunca bu alanda faaliyet gösteren firmalar da gelişimlerini devam ettirmek durumundadırlar. TGS bu alanda hizmet kalitesi, güvenilirlik alanlarında kendisini geliştirmiş, tercih edilen bir şirket olma vizyonu ile bu gelişimi sürdürmektedir. TGS faaliyet gösterdiği havalimanlarında 15 binden fazla çalışanı ile aralıksız hizmet sunmaktadır. Bu çalışanlarına ek olarak ise çeşitli dönemlerde yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmektedir.

TGS tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; ramp işçisi, harekat memuru, yolcu hizmetleri elemanı, özel güvenlik görevlisi, şef, hostes, kabin memuru, şoför, mühendis, makinist, operatör, bilet satış personeli, uçak temizlik personeli, iş güvenliği uzmanı, stajyer, part time işçi, yönetici, mavi yaka, beyaz yaka, teknisyen, yer hostesi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

TGS İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

TGS yeni çalışan alımı yapacağında işe alım için tgs.aero web adresi üzerinden duyurular yayınlamaktadır. İŞKUR veya kariyer gibi web adresleri üzerinden iş ilanı yayınlanmaz. Bu duyurular takip edilerek TGS bünyesinde çalışma imkanı elde edilebilir. Bunun haricinde genel iş başvurusu yapmak için vpmbasvuru@tgs.aero mail adresine öz geçmişinizi iletebilirsiniz. Buraya göndereceğiniz öz geçmişler kurumun İK yani insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda TGS iş ilanları, iş başvuru formu ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


12 Yorumlar

 1. özdemyapıcı 30 Nisan 2020
 2. özdemyapıcı 23 Mart 2020
 3. Gönul özdas 11 Mart 2020
 4. Gönul özdas 11 Mart 2020
 5. Seher teker 23 Şubat 2020
 6. özdemyapıcı 8 Şubat 2020
 7. Meliha 12 Ocak 2020
  • Ahmet 16 Mart 2020
   • özdemyapıcı 28 Mart 2020
 8. özdemyapı 9 Ocak 2020
 9. özdemyapı 5 Ocak 2020
 10. özdemyapıcı 3 Ocak 2020

Yorum Yaz