Tepe İnşaat iş ilanları ve iş başvurusu

Tepe İnşaat, Türk ekonomisi için katma değer yaratan sektörlerin başında yer alan inşaat sektöründe faaliyet gösteren ve 1969 yılında kurulmuş olan bir şirkettir. Bilkent Holding bünyesi altında hizmet vermektedir. Özellikle uluslararası pazarda yürütmüş oldukları projeler ile marka değerlerini her geçen gün daha da yükseltmektedir. Dünyada inşaat sektöründe öncü ve yenilikçi şirketlerinden bir tanesi olan Tepe İnşaat Sanayi A.Ş. Bilkent Topluluğu’nun amiral gemisidir. Tepe İnşaat bünyesinde çok sayıda kişi istihdam edilmektedir ve firma bu kişilere ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Tepe İnşaat tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Tepe İnşaat İş İlanları 2020

Tepe İnşaat yurt içi ve yurt dışında toplamda 13 milyon metrekareden fazla projeyi tamamlamayı başarmıştır. 17’den fazla ülkede konut, alışveriş merkezi, hastane, eğitim binası, altyapı projeleri gibi çok sayıda projeyi başarı ile bitirmiştir. Tepe İnşaat ülkemizde en büyük 500 firma arasında gösterilmektedir. Bünyesinde yeni çalışanlara ihtiyaç duyan Tepe İnşaat bu kapsamında yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Tepe İnşaat tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; inşaat mühendisi, teknik ressam, inşaat teknikeri, beden işçisi, harita teknikeri, satış müdürü, mimar, vasıfsız fabrika işçisi, engelli personel, inşaat şefi, gece bekçisi, şantiye şefi, düz işçi, sevkiyat şoförü, güvenlik görevlisi, forklift operatörü, CNC operatörü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Tepe İnşaat İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Tepe İnşaat ülkemizde en çok istihdam yaratan kurumlardan bir tanesidir. Tepe İnşaat bünyesinde gerek yurtiçi gerekse Katar, Azerbaycan gibi yurtdışı çalışma fırsatı elde etmek için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde başvurularını kolayca yapabilirsiniz. İnsan kaynakları departmanı yapacağınız başvuruları değerlendirmeye alacaktır. Bu yazımızda Tepe İnşaat iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Tepe İnşaat İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


Yorum Yaz