Tekfen İnşaat iş ilanları ile iş başvurusu

Tekfen İnşaat ve Tesisat A.Ş. 1956 yılında kurulmuş olan bir mühendislik danışmanlık şirketidir. Kurum, Tekfen Holding bünyesinde bulunan şirketlerden bir tanesidir. Üstün kalite anlayışını hiçbir zaman yitirmemiş olan firma günümüzde ülkemizin en büyük müteahhitlik firmalarından bir tanesi haline gelmiştir. Günümüzde sadece ülkemizde değil; Ortadoğu, Kuzey Afrika, Kafkasya, Orta Asya ile Doğu ve Orta Avrupa’da da büyük projelere imzasını atmıştır. Tekfen İnşaat yurtiçi ve yurtdışı çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, bünyesinde çalışmakta olan binlerce çalışana ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Tekfen İnşaat tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Tekfen İnşaat İş İlanları 2020

Tekfen İnşaat tarafından tamamlanan projeler dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Firma; Azerbaycan, Katar, Kazakistan, Irak, Suudi Arabistan, Gürcistan, Bulgaristan, Libya, Fas, Türkmenistan gibi çok sayıda ülkede aktif olarak faaliyet göstermektedir. Tekfen bünyesinde 10 bini aşkın çalışan istihdam edilmektedir. Tekfen İnşaat bu çalışanlarına ek personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.

Tekfen İnşaat tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; proje mühendisi, tekniker, teknisyen, iş güvenliği uzmanı, vasıflı vasıfsız işçi, stajyer, aşçı, özel güvenlik görevlisi, montaj elemanı, inşaat mühendisi, satış sorumlusu gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Tekfen İnşaat İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Tekfen İnşaat bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını kolay bir şekilde yapabilirler. Kurumun iş ilanları çeşitli kariyer portallarında ve kurumun kendi uygulaması olan tekfen inşaat ik mobil uygulaması üzerinden yayınlanmaktadır. Uygulamayı indirmenizin akabinde kurum tarafından yayınlanan açık iş pozisyonlarına ulaşabilirsiniz. Bu sadece yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından incelenmektedir. Bu yazımızda Tekfen İnşaat iş ilanları, iş başvuru formu ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


4 Yorumlar

  1. fuat gürdal 14 Mart 2020
  2. Adem direk 28 Şubat 2020
  3. suat bölen 26 Aralık 2019
  4. Erdal surucu 23 Mart 2019

Yorum Yaz