Tank Palet Fabrikası iş ilanları ve başvurusu

Tank Palet Fabrikası ne zaman işçi, memur, personel alımı yapacak?

Tank Palet Fabrikası, askeri bir fabrika komutanlığıdır. Birinci Ana Bakım Merkezi Komutanlığı olarak da bilinmektedir. Sakarya ilimizde Arifiye ilçesinde yer almaktadır. Özellikle milli silah sanayisinin gelişmesinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Fırtına Obüsü gibi çok sayıda milli silah üretimi burada gerçekleştirilmiştir. Son dönemde devredilmesi ile popülaritesini yeniden arttırmıştır. Kamu bünyesinde bulunan Tank Palet Fabrikası özelleştirilerek 25 yıllığına BMC firmasına kiralanmıştır. Tank Palet Fabrikası yeni döneminde de milli silahlanma hususunda faaliyetlerine arttırarak devam edecektir. Bu kapsamda da bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacaktır. Tank Palet Fabrikası tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu hakkında detaylı bilgilere yazımız devamından ulaşabilirsiniz.

Tank Palet Fabrikası İş İlanları 2020

Tank Palet Fabrikası 1973 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana çalışmalarına aralıksız devam etmekte olan fabrika, milli motor, fırtına obüsü gibi çok sayıda çeşitli silahlar üretmektedir. Fabrika özelleştirilmesinin ardından da çalışmalarına tüm gücüyle devam edecektir. Bu kapsamda bünyesine yeni çalışanları da dahil etmeyi planlamaktadır. Tank Palet Fabrikası bu kapsamda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı ilanları yayınlayacaktır.

Sakarya İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Tank Palet Fabrikası tarafından şimdiye kadar yayınlanmış olan veya bundan sonra yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; tornacı, lastik teknikeri, dökümcü, oto boyacısı, kaynakçı, elektronik teknisyeni, elektrik teknisyeni, bilgisayar işletmeni, makine teknolojisi teknisyeni, vasıfsız fabrika işçisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz, yeni mezun adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonların olması bekleniyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Tank Palet Fabrikası İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Tank Palet Fabrikası işe alacak olduğu personeller için İŞKUR üzerinden yani www.iskur.gov.tr adresi üzerinden ilan yayınlamaktadır. Bu iş ilanları yayınlandığında ise isadresi.net adresimiz üzerinde gerekli duyuruları sizlerle paylaşacağız. Harici online olarak iş başvurusu yapabileceğiniz iş başvuru formu ise bulunmamaktadır. Bu yazımızda Tank Palet Fabrikası insan kaynakları iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


Yorum Yaz