Sedes Holding iş ilanları ve iş başvurusu

Sedes Holding, 2002 yılında Demir Sabancı tarafından kurulan bir holding kuruluşudur. Demir Sabancı, Sabancı Holding’de bulunan hisselerinin bir kısmını satmış ve Sedes Holding’i kurmuştur. Gayrimenkul, kişisel bakım gibi alanlarda faaliyet gösteren şirketlere sahip olan Sedes Holding, kurulduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin en büyük holding kuruluşlarından bir tanesi haline gelmiştir. Holding bünyesinde bulunan şirketler her ene milyonlarca TL gelir elde etmektedir. Sedes Holding bünyesine çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Sedes Holding tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Sedes Holding İş İlanları 2020

Sedes Holding bünyesinde binlerce çalışan istihdam edilmektedir ve bu çalışanlara ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmektedir. Aşağıda holding bünyesinde bulunan şirketleri görebilirsiniz.

  • Gratis İç ve Dış Ticaret A.Ş
  • Sedes Sigorta ve Reasurans Brokerliği A.Ş
  • Odesa A.Ş (Faaliyet yok Fabrika binası mülk sahibi)
  •  Döysa Air A.Ş
  • Sedesco inc.

Sedes Holding tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; satın danışmanı, kasiyer, özel güvenlik görevlisi, iş makineleri operatörü, depo elemanı, bölge müdürü, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Sedes Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Sedes Holding bünyesinde yer alan şirketlerin ayrı ayrı iş başvuru sayfaları bulunmaktadır. Holding bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için ise kurumun linkedin hesabına ( https://www.linkedin.com/company/sedes-holding/ )göz gezdirebilir ve açık iş pozisyonlarına bakabilirsiniz. Harici olarak Sedes Holding bünyesinde yayınlanmış olan bir iş başvuru formu veya insan kaynakları sayfası bulunmamaktadır. Bu yazımızda Sedes Holding iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


Yorum Yaz