PTTcell iş ilanları ve iş başvurusu

PTTcell, mobil iletişim hizmetleri sunmakta olan bir markadır. PTT çatısı altında hizmet vermektedir ve 2013 yılında kurulmuştur. AVEA altyapısı kullanarak hizmet vermektedir. PTTcell kurulmuş olduğu günden bu yana büyümeye devam etmektedir. Özellikle uygun fiyatları ile kullanıcıların tercihi haline gelmiş olan firma, günümüzde 1 milyon abone sayısına yaklaşmıştır. PTTcell, çeşitli dönemlerde faaliyetlerini eksiksiz yerine getirmek maksadı ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. PTTcell tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

PTTcell İş İlanları 2019

PTTcell, abone sayısını arttırmak açık tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor. Her geçen gün yeni kampanyalar bu amacını gerçekleştirmeye yaklaşıyor. PTTcell bunların dışında ihtiyaçları kapsamında personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapıyor.

PTTcell tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; aktif satış temsilcisi gibi kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. İlerleyen dönemde kurum tarafından ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonların yayınlanması beklenmektedir. Peki bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

PTTcell İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

PTTcell bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız başvurularını çeşitli kariyer portalları üzerinden yapmalıdırlar. Aynı şekilde ilanlara http://ik.ptt.gov.tr/duyurular-2/ adresi üzerinden de ulaşabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş ilanları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda PTTcell iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

 
Yorum Yaz