Özel Sani Konukoğlu Hastanesi iş ilanları ve iş başvurusu

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi ya da bilinen kısa adı ile SANKO Hastanesi, 1996 yılında faaliyetlerine başlamış olan ülkemizin en modern sağlık merkezlerinden bir tanesidir. SANKO Üniversitesi Sani Konukoğlu Hastanesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi, 2 binada 600 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. SANKO Hastanesi, Gaziantep ilimizde Şehitkamil ilçesinde yer almaktadır. Kurulmuş olduğu günden bu yana kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen hastane, bünyesine faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. SANKO Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi İş İlanları 2020

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi etkinliğini sürekli iyileştirerek, sağlık alanında ulusal ve uluslararası bir marka olmak adına çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Hastane sadece Gaziantep ilimizde yaşayan vatandaşlarımızın değil, aynı zamanda çevre illerden de çok sayıda hasta kabul etmektedir. Bu alanda Gaziantep ilimizi bir sağlık merkezi haline getirme amacında önemli bir görev üstlenmiştir. SANKO Hastanesi bünyesinde 1000’i aşkın vatandaşımız istihdam edilmektedir. Bunlara ek olarak da her geçen gün yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaya ise devam edilmektedir.

Gaziantep İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; çağrı merkezi görevlisi, hasta kayıt kabul görevlisi, hemşire, ebe, ameliyat hemşiresi, temizlik elemanı, tıbbi sekreter, yaşlı bakım elemanı, ambulans şoförü, doktor asistanı, pratisyen hekim, acil tıp teknisyeni, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İş ilanlarında ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Gaziantep SANKO Hastanesi ülkemizde yatak kapasitesi en fazla olan hastanedir. Özel Sani Konukoğlu Hastanesi bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler. Sayfaya girmenizin ardından sizden istenilen bilgileri girmeniz ve akabinde öz geçmiş yani CV yüklemeniz gerekmektedir. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilmeye alınacak ve başvurusu onaylanan bireyler iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler ülkemizin en büyük özel hastanelerinden bir tanesi olan Özel Sani Konukoğlu bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. 

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN

Sanko Hastanesi Nerede?

Bu yazımızda Özel Sani Konukoğlu Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


Yorum Yaz