Otokoç iş ilanları ve iş başvurusu

Otokoç, Koç Holding’in otomotiv sektöründeki ilk yatırımıdır. 1928 yılında kurulmuş olan Otokoç Otomotiv, bir otomotiv perakendecisi ve araç kiralama şirketidir. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş olan firma, günümüzde alanında ülkemizin en büyük kuruluşu olmayı başarmıştır. Otokoç Otomotiv tarafından verilen hizmetler arasında; yeni ve ikinci el araç satışı, satış sonrası, toptan yedek parça ve aksesuar satışı, sigorta, finansman, araç koruma hizmetleri, günlük ve operasyonel araç kiralama hizmetleri bulunmaktadır. Otokoç ülkemizde en çok istihdam yaratan kurumlardan bir tanesidir ve bünyesinde çalışmakta olan binlerce kişiye ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmeye devam etmektedir. Otokoç Otomotiv tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Otokoç Otomotiv İş İlanları 2020

Otokoç; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Samsun, Konya, Eskişehir, Kütahya, Bursa illeriyle Tarsus ve Alanya ilçelerinde bulunan şubeleri ile hizmet vermektedir. Müşterilerine araçları ile ilgili her türlü hizmeti sunan Otokoç, günümüzde ülkemizde satılan her 10 Ford aracın 3 tanesini satar hale gelmiştir. Bunun yanında Volvo markası ile de iş birliği bulunmaktadır. Otokoç bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Otokoç tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde;  satış danışmanı, üst düzey yönetici asistanı, araç teslimat görevlisi, veri bilimci, veri mühendisi, yedek parça danışmanı, engelli personel, müşteri deneyimi uzmanı, şoför, muhasebe uzmanı, bilgi teknolojileri uzmanı, servis danışmanı, hasar takip danışmanı, servis teknisyeni gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki Otokoç iş başvurusu nereye yapılır?

Otokoç İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Otokoç bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız aşağıda verdiğimiz iş başvuru formu sayfası sayesinde kolay bir şekilde başvurularını gerçekleştirebilirler. Sayfaya girmenizin ardından stajyer, yeni mezun, profesyonel gibi seçeneklerden size uygun olanını seçebilir ve akabinde “Başvuru için tıklayın.” Bağlantısına tıklayarak açık iş pozisyonlarına ulaşabilirsiniz. Burada kurum tarafından en son yayınlanmış olan iş ilanları ile iş başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgiler yer almaktadır. Başvurularınızı başarılı bir şekilde tamamlamanızın ardından insan kaynakları departmanı başvurularını değerlendirmektedir. Bu aşamayı da geçen bireyler mülakat ve yeterlilik gibi aşamalar için iş görüşmesine çağrılmaktadırlar. Bu yazımızda Otokoç Otomotiv Genel Müdürlük iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Otokoç İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


Yorum Yaz