Otobüs A.Ş. iş ilanları ve iş başvurusu

İstanbul Otobüs A.Ş., İstanbul ilimizde yaşayan vatandaşlarımıza toplu taşıma hizmeti verebilmek adına kurulmuş olan bir kamu iştirakidir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermektedir. İstanbul ilimizde 15 milyonu aşkın vatandaşımız yaşamaktadır. Bunun yanında her sene milyonlarca turist çekmektedir. Yaşanabilir şehirler inşa etmenin birinci temeli ise ulaşım hizmetlerini dünya standartlarında olmasını sağlamaktır. İstanbul Otobüs A.Ş. milyonlarca kişinin toplu ulaşım ihtiyacını karşılamak, şehrin her noktasına hızlı, konforlu ve ucuz bir şekilde ulaşım sağlamak amacıyla çalışmaktadır. Bu kapsamda son teknoloji filosu, yüksek standartlardaki kalite anlayışı ve donanımlı çalışanları ile ara vermeksizin hizmetlerine devam etmektedir. Otobüs A.Ş. tüm bu faaliyetlerin aralıksız devam etmesi adına da bünyesine çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Otobüs A.Ş. tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

İstanbul Otobüs A.Ş. İş İlanları 2020

İstanbul Otobüs A.Ş. sadece günümüzün değil, geleceğin kitlesel taşıma araçlarını oluşturmak ve yıllar sonraki İstanbul’da ulaşımı planlamak adına çalışmalar yürütmektedir. Bünyesinde 1000’den fazla toplu ulaşım aracı bulunan kurum, bunlara yenilerini eklemekte ve İstanbul ilimizde yaşayan vatandaşlarımızın şahsi araçlarını kullanmalarına gerek duymadan daha ucuz ve konforlu bir şekilde arzuladıkları yere ulaşmalarını sağlamak için çalışmaktadır. Otobüs A.Ş. ihtiyaçları sebebi ile bünyesine çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İstanbul Otobüs A.Ş. tarafından yayınlanmış olan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içerisinde; şoför, özel güvenlik görevlisi, tekniker, teknisyen, mühendis, engelli personel, eski hükümlü işçi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, stajyer gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki bunlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

İstanbul Otobüs A.Ş. İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İstanbul Otobüs A.Ş. bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile gerçekleştirebilirler. İstanbul Otobüs A.Ş. yeni çalışan alımlarını diğer İBB şirketleri gibi iştirakler sayfası üzerinden gerçekleştirmektedir. Akabinde başvurunuz kurumun insan kaynakları departmanına gönderilir ve daha sonra başvurusu kabul edilen adaylar görüşmeye çağrılırlar. Bu yazımızda İstanbul Otobüs A.Ş. iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İstanbul Otobüs A.Ş. iş başvuru formu doldurmak için TIKLAYIN


Yorum Yaz