MNG Holding iş ilanları ve iş başvurusu

MNG Holding, 1976 yılında kurulmuş olan bir holding kuruluşudur. Mehmet Nazif Gürel tarafından kurulan holding, adını kurucusunun baş harflerinden almıştır. Holding; inşaat, mühendislik, enerji, hava taşımacılığı, turizm ve finans gibi sektörlerde faaliyet göstermektedir. MNG Şirketler Grubu, kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin en büyük holding kuruluşlarından bir tanesi haline gelmiştir. MNG Holding bünyesine çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. MNG Holding tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

MNG Holding İş İlanları 2020

MNG Holding bünyesinde 20 bini aşkın çalışan istihdam edilmektedir. Büyüme hedefleri doğrultusunda şirket bu çalışanlara ek olarak her sene çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Mapa İnşaat İş İlanları İçin TIKLAYIN

MNG Holding tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; şantiye şoförü, şantiye şefi, inşaat mühendisi, iş güvenliği uzmanı, insan kaynakları uzmanı, mimar, elektrik elektronik mühendisi, inşaat mühendisi, avukat gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

MNG Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

MNG Holding bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilir. Kurum iş ilanlarını çeşitli kariyer portalları üzerinde yayınlamaktadır. Tüm bu iş ilanlarını vermiş olduğumuz bağlantıdan görebilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler MNG Holding bünyesinde çalışma fırsatı elde ederler. Bu yazımızda MNG Holding iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

MNG Holding İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


10 Yorumlar

 1. Yağmur 1 Nisan 2020
  • Ertuğrul 1 Nisan 2020
 2. Murat 2 Mart 2020
 3. Serkan 20 Şubat 2020
 4. engin 14 Aralık 2019
  • Ali İhsan Talay 17 Aralık 2019
 5. Taşkın Dumlupınar 19 Kasım 2019
 6. resul 30 Ağustos 2019
 7. Murat 29 Nisan 2019
 8. Erdal surucu 22 Mart 2019

Yorum Yaz