Mapa İnşaat iş ilanları ve iş başvurusu

Mapa İnşaat, 1978 yılında kurulmuş olan ve altyapı inşaatları konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. MNG Holding bünyesinde bulunan şirketlerden bir tanesidir. Mapa İnşaat genel olarak termik santral, karayolu, santral, köprü ve tünel inşaatı, barajlar, hidroelektrik santralleri gibi projelerde hizmet sunmaktadır. Mapa İnşaat kurulduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde dünyanın en büyük 150 mühendislik firmasından bir tanesi olmayı başarmıştır. Büyümesine ara vermeksizin devam etmek isteyen Mapa İnşaat bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapıyor. Mapa İnşaat tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Mapa İnşaat İş İlanları 2020

Mapa İnşaat; Blue Boutiquie, Hamzadere Barajı, Düzce Çevreyolu gibi sayısı projenin sahibidir. Bünyesinde binlerce kişiyi istihdam eden Mapa İnşaat; Türkiye’ye ek Bulgaristan, Birleşik Arap Emirlikleri, Cezayir, Katar, Libya, Polonya, Suudi Arabistan, Umman ve Rusya’da ofislere sahiptir. Mapa İnşaat yurtiçi ve yurtdışı çalıştırılmak üzere çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

Mapa İnşaat tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; şantiye şefi, kalıp ustası, proje müdürü, satış danışmanı, idari işlet müdürü, şantiye şoförü, mimar, mühendis, muhasebe uzmanı, proje mühendisi, üretim mühendisi, iç mimar, tekniker, formen, stajyer, teknisyen, vasıflı vasıfsız işçi, beden işçisi, iş makineleri operatörü, iş güvenliği uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İş ilanlarında ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Mapa İnşaat İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Mapa İnşaat bünyesinde yayınlanan iş ilanları çeşitli kariyer platformları üzerinde yayınlanmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile bu açık iş pozisyonlarını görebilir ve anında iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mapa İnşaat yeni personel alımı ilanı yayınladığında tüm bu iş ilanları isadresi.net sitemiz üzerinde de yer almaktadır. İlanları takip etmek için bizleri de takip edebilirsiniz. Bu yazımızda Mapa İnşaat iş ilanları ile işe alım süreci, insan kaynakları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Mapa İnşaat İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


12 Yorumlar

 1. İsa bulut 15 Haziran 2020
 2. Ramazan saka 20 Nisan 2020
 3. Ahmet Gulmez 22 Mart 2020
 4. hüseyin sönmez 20 Şubat 2020
 5. Recep oner 20 Ocak 2020
 6. Yılmaz usta 2 Ocak 2020
 7. Deniz 25 Aralık 2019
 8. Harun yalçin 20 Aralık 2019
 9. ramazan kavas 6 Temmuz 2019
 10. Arslan yuna 19 Haziran 2019
 11. Erol Aydil 31 Mayıs 2019
 12. Baki Aslantürk 28 Şubat 2019

Yorum Yaz