Konya Şeker Fabrikası iş ilanları ve iş başvurusu

Konya Şeker Fabrikası, Konya Şeker bünyesinde bulunan onlarca üretim tesisinden sadece bir tanesidir. Ülkemizde şeker ihtiyacının yüzde 10’undan fazlası sadece bu fabrika sayesinde karşılanmaktadır. 1954 yılında faaliyetlerine başlayan fabrika Konya ilimizde Meram ilçesinde yer almaktadır. Fabrika kurulmuş olduğu günden bu yana çalışmalarına ara vermeksizin devam etmektedir. Ülke ekonomimize büyük katkı sağlayan Konya Şeker Fabrikası bunun yanında da bölge halkına istihdam kapısı olmaktadır. Konya Şeker Fabrikası bünyesinde binlerce vatandaşımız istihdam edilirken bunlara ek çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı da yapılmaktadır. Konya Şeker Fabrikası tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Konya Şeker Fabrikası İş İlanları 2020

Konya Şeker Fabrikası bünyesinde alanında uzman çok sayıda personel görev yapmaktadır. Özellikle geçtiğimiz yıllarda kurulan Gıda ve Tarım Üniversitesi bünyesinden çok sayıda mezun bu fabrika bünyesinde istihdam edilmektedir. Konya Şeker Fabrikası faaliyetlerine ara vermeksizin devam ederken çeşitli dönemlerde bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

Konya İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Konya Şeker Fabrikası tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; vasıfsız personel, paketleme personeli, üretim operatörü, özel güvenlik görevlisi, kimyager, servis şoförü, üretim şefi, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Konya Şeker Fabrikası İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Konya Şeker Fabrikası bünyesinde çalışma imkanı yakalamak isteyen vatandaşlarımız başvurularını KONYA ŞEKER bünyesine yapmalıdırlar. Bunun için vermiş olduğumuz bağlantıya girmeli ve akabinde sayfa sonunda yer almakta olan iş başvuru formu bağlantısına tıklamalıdırlar. Buradan öz geçmişinizi kurumun insan kaynakları departmanına kolay bir şekilde iletebilirsiniz.

Konya Şeker Fabrikası Nerededir?

Bu yazımızda Konya Şeker Fabrikası iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


Yorum Yaz