Kolin İnşaat iş ilanları ve iş başvurusu

Kolin İnşaat, Kolin Holding bünyesine yer almakta olan şirketlerden bir tanesidir. İnşaat sektöründe hizmet veren firma; otoyol, karayolu, köprü, viyadük, demiryolu, metro, hızlı tren, tünel, liman, baraj, modern sulama sistemleri, arıtma sistemleri, su nakil hatları, taşkın koruma yapıları, endüstri kompleksleri, tamir ve bakım atölyeleri, boru hatları yapımı, toplu konut, otel, hastane, ofis binaları ve askeri tesisler, bina-konut projeleri, enerji, haberleşme ve taşımacılık projelerine kadar sayısız proje tamamlamıştır. Sadece ülkemizin değil dünyadaki inşaat firmalarından en büyüklerinden bir tanesi olan Kolin İnşaat büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına devam ederken, çeşitli dönemlerde de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Kolin İnşaat tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Kolin İnşaat İş İlanları 2020

Kolin İnşaat, Çanakkale’den Gümüşhane’ye, Trabzon’dan Şanlıurfa’ya, İzmir’den Artvin’e kadar Türkiye’nin dört bir yanında ayrıca Bakü/Azerbaycan, Libya/Tripoli, Uganda/Kampala, Cezayir/Cezayir, Suudi Arabistan Krallığı/Al-Khobar ve Kuveyt/South Al Mutlaa gibi çok sayıda yurt dışı ülkede faaliyetlerde bulunmaktadır. Kolin İnşaat tamamladığı projelerle ülke gelişiminde önemli bir katkı sağlamaktadır. Firma bünyesine tüm bu faaliyetlerin aralıksız sürmesi adına personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

Kolin İnşaat tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, iş makineleri operatörü, şoför, inşaat mühendisi, beden işçisi, vasıfsız eleman, elektrik teknikeri, mimar, satış temsilcisi, ince işler mimarı, işyeri hekimi, inşaat süpervizörü, şantiye şefi, aşçı, özel güvenlik görevlisi, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, önlisans mezunu, üniversite mezunu bay bay, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Kolin İnşaat İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kolin İnşaat bünyesinde yurtiçi veya yurtdışı projelerde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile oldukça basit bir şekilde gerçekleştirebilirler. Aşağıda vermiş olduğumuz sayfaya girmenizin ardından sizden istenilen bilgileri doldurmalısınız. Akabinde başvurunuz kurumun insan kaynakları departmanına iletilmektedir. Şayet Kolin İnşaat bünyesinde açık iş pozisyonları oluşursa başvurunuz değerlendirilmeye alınır. Bu yazımızda Kolin İnşaat iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Kolin İnşaat İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


Bir Yorum

  1. Aykut ocak 30 Nisan 2019

Yorum Yaz