Kızılay iş ilanları ve iş başvurusu

Türk Kızılay Derneği veya bilinen kısa adı ile Kızılay, 1868 yılında Hilal-i Ahmet Cemiyeti olarak kurulan ülkemizin ilk sivil toplum kuruluşudur. Kuruma Kızılay adını ise Mustafa Kemal Atatürk vermiştir. Bir yardım kuruluşu olan Kızılay; yangın, deprem, sel gibi afet anlarında yardıma muhtaç insanlara yiyecek, içecek ve barınma ihtiyaçlarını gidermek gibi elzem görevlere sahiptir. Kuruluşundan bu yana sayısız yaraya merhem olmayı başarmıştır. Toplum yararına çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Kızılay bünyesinde gönüllü ve kadrolu olmak üzere binlerce vatandaşımız görev almaktadır. Türk Kızılayı bu kişilere ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştiriyor. Kızılay tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Kızılay İş İlanları 2020

Kızılay sadece ülkemizde değil aynı zaman dünya genelinde çalışmakta olan bir yardım kuruluşudur. Somali’den Afrika’ya kadar sayısız ülkede, sayısız insana yardım ulaştırmayı başarmışlardır. Savaşta ve barışta halkın kara gün dostu olan kurum, tüm dünyada sayın bir yere sahiptir. Gönüllülerin yardımları ile faaliyetlerini gerçekleştiren Kızılay, bünyesine çalışmalarını daimi olarak sürdürebilmek adına yeni tam zamanlı personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

Türk Kızılayı tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; sosyal çalışmacı, biyolog, şoför, diyetisyen, ebe, engelli personel, fizyoterapist, flebotomist, özel güvenlik görevlisi, grafiker, hemşire, kimyager, istatistikçi, laborant, mimar, PDR, paramedik, sosyolog, ambulans şoförü, stajyer, sağlıkçı, tercüman, sosyal hizmet uzmanı, çağrı merkezi operatörü, ilk yardım eğitimcisi, kalite güvence uzmanı, doktor, kurumsal bağış uzmanı, sosyal medya uzmanı, gençlik çalışanı, aşçı gibi sayısız kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların başvuru yapabilecekleri pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Kızılay İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Hem tam zamanlı bir işte çalışmak, hem de insani yardımları gerçekleştirirken mutlu olmak için sizler de Kızılay bünyesinde çalışabilirsiniz. Kızılay açık iş pozisyonları kurumun kendi insan kaynakları sayfasında yayınlanmaktadır. Aşağıda verdiğimiz iş başvuru formu ile bu sayfaya ulaşabilirsiniz. Sayfaya hangi illerimizde alımlar yapıldığı ve bunlara ait başvuru şartlarını görebilirsiniz. Şayet size uygun bir iş imkanı bulunmuyorsa özgeçmiş bırak kısmından özgeçmişinizi kuruma iletebilirsiniz. Bu sayede daha sonra açık iş pozisyonu oluştuğunda başvurunuz değerlendirilmeye alınır. Bu yazımızda Kızılay kan bankası iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Kızılay İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


Yorum Yaz