Karçimsa iş ilanları ve iş başvurusu

Karçimsa, hazır beton alanında faaliyet göstermekte olan bir firmadır. Karabük Demir Çelik Fabrikası içerisinde Akçansa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile Kardemir Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ortaklığında kurulmuştur. Alanında ülkemizin en büyük şirketlerinden bir tanesi olan Karçimsa, C8’den C100’e kadar normal ve yüksek dayanıklı betonlar üretmektedir. Ürün yelpazesini günden güne arttıran Karçimsa, bünyesine de aynı zamanda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Karçimsa tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Karçimsa İş İlanları 2020

Karçimsa; Karabük ve Safranbolu konumlarında hazır beton üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Karçimsa Hazır Beton Tesisleri bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapılmaktadır.

Karçimsa tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; laborant, üretim mühendisi, kalite kontrol müdürü, stajyer, iş güvenliği uzmanı, kimya mühendisi, makine mühendisi, iş makineleri operatörü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Karçimsa İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Karçimsa yeni işe alımlar için kendi insan kaynakları departmanını kullanan firmalardan bir tanesidir. Aşağıdaki iş başvuru formu sayfasına girerek başvurularını kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Yapacağınız başvurular detaylı olarak değerlendirilecektir. Bu yazımızda Karçimsa iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Karçimsa İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


Yorum Yaz