İZBAN iş ilanları ve iş başvurusu

İZBAN A.Ş. veya bilinen diğer adı ile Egeray, Aliağa ve Selçuk arasında banliyö hattında hizmet sunan, ülkemizde havalimanı bağlantılı en büyük kent içi raylı toplu taşıma sistemidir. İZBAN’ın yüzde 50 hissesi İzmir Büyükşehir Belediyesi, yüzde 50 hissesi ile Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları yani TCDD bünyesinde bulunmaktadır. İZBAN kurulmuş olduğu günden bu yana istasyon sayısını hızla arttırmıştır. Günümüzde İZBAN günde 500 bini aşkın yolcu taşımaktadır. İZBAN faaliyetlerine eksiksiz devam etmek adına çeşitli dönemlerde bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. İZBAN tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İZBAN İş İlanları 2019

İZBAN, İzmir ilimizde toplu taşımada en çok kullanılan sistemlerden bir tanesidir. Açılmış olduğu günden bu yana oldukça yoğun bir şekilde rağbet görmüş ve şehir içi trafiği ciddi ölçüde azaltmayı başarmıştır. Ayrıca İZBAN, bazı noktalarda şehir içi metro ile bağlantılı haldedir. İZBAN faaliyetlerine aralıksız devam ederken, çeşitli dönemlerde de bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

İzmir İline Ait İş İlanları Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

İZBAN tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; temizlik personeli, sürücü, hizmetli, şoför, vatman, makinist, güvenlik görevlisi, mühendis, tekniker, teknisyen, gişe memuru, eski hükümlü işçi, engelli işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İş ilanlarına ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

İZBAN İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

İZBAN bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız izban.com.tr adresi üzerinde yer almakta olan aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını kolay bir şekilde iletebilirler. Sayfaya girmenizin ardından sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girmeli akabinde de özgeçmiş yani CV’nizi sisteme yüklemelisiniz. Şayet başvurunuz olumlu sonuçlanır ve başvuru yaptığınız pozisyonda personel açığı oluşursa kurumun insan kaynakları departmanı tarafından çağrılırsınız. Bu yazımızda İZBAN iş ilanları, İZBAN ne zaman personel, eleman, memur, işçi alımı yapacak ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İZBAN İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN
Yorum Yaz