Hayat Holding iş ilanları ve iş başvurusu

Hayat Holding, 1937 yılında Yahya Kiğılı tarafından kurulmuş olan bir firmadır. kimya, temizlik, sağlık, ev temizlik ürünleri, bebek bakım ürünleri, kadın hijyen ürünleri, kişisel bakım ürünleri ve temizlik kağıdı ve diğer sektörlerde hizmet sunmaktadır. Farklı sektörlerde bünyesinde 40’ı aşkın şirket bulunmaktadır. Holdingin amiral gemisi Hayat Kimya’dır. Bunun dışında Hayat Holding dünya çapında 17 bini aşkın çalışana sahiptir. Hayat Holding büyüme hedefleri ve ihtiyaçları doğrultusunda bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Hayat Holding tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Hayat Holding İş İlanları 2020

Hayat Holding bünyesinde bulunan markalar, gerek ülkemiz genelinde gerekse dünya genelinde alanında en büyük firmalardır. Bu açıdan ülkemizde önemli bir konuma sahiptir. Şirketleri en büyük 500 sanayi kuruluşu içerisinde yer almaktadır. Hayat Holding bu başarısını kuşkusuz bünyesinde bulunan çalışanlarına borçludur. Hayat Holding markayı daha da yukarılara taşıyacak olan çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacaktır. Bu çalışan alımları aynı zamanda şirket bünyesinde olan aşağıdaki kuruluşlara da gerçekleştirilecektir.

Hayat Holding tarafından yayınlanan yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; forklift bakım teknikeri, mekanik bakım elemanı, kıdemli arge uzmanı, mühendis, satın alma uzmanı, saha satış uzmanı, kimya mühendisi, güvenlik görevlisi, enerji operatörü, patent uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Hayat Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Hayat Holding bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Vermiş olduğumuz sayfa üzerinde yeni mezun, profesyoneller ve öğrencilere göre açık iş pozisyonları yer almaktadır. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Hayat Holding iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Hayat Holding İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


Yorum Yaz