Hakkımızda

Ülkemizde işsizlik sayısı günden güne artmaktadır. Bu sebepten doğru iş ile doğru işçiyi buluşturmak günümüzde çok daha elzem bir hale gelmiştir. İsadresi.net bu alanca açığı kapatmak için 2019 yılı ile beraber yayın hayatına başlamıştır. Gerek özel sektörde, gerekse kamuda yayınlanan tüm iş ilanları vatandaşlarımızın kolay bir şekilde başvurularını gerçekleştirebilecekleri başvuru formları ile beraber sitemiz üzerinde yayınlamaktadır. Yine isadresi.net üzerinde mesleklere dair bilgiler verilerek, kişilerin yeni ve güncel meslekleri keşfetmeleri amaç edinilmiştir.

4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz.

Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 İsadresi.net online İnternet üzerinden ilan alımları yapmaktadır. Hedefimiz kurum ve kuruluşlara hızlı ve kaliteli personel alımlarını sağlamaktır. Geliştirdiğimiz teknolojiler sayesinde isadresi.net firmalara hızlı mülakat ve personel bilgisini göndermektedir.

Bize yazmak için lütfen buraya tıklayınız.