Glovo iş ilanları ve iş başvurusu

Glovo, 2015 yılında İspanya’da kurulmuş olan bir kurye uygulamasıdır. Glovo alışveriş, temel olarak siparişlerinizi ve eşyalarınızı bir noktadan başka bir noktaya ulaştıran ekonomik bir taşımacılık uygulamasıdır. Kurulduğu günden bu yana yaygınlaşan Glovo, 2018 yılında Türkiye’de de faaliyetlerine başlamıştır. Glovo uygulaması ile yemek, market, kişisel bakım ya da hediyelik eşya gibi çok sayıda kategoride sipariş vermeniz mümkündür. Ülkemizde yatırımlarına ara vermeksizin devam eden Glovo, İstanbul, İzmir ve Ankara gibi illerimizde kullanılabilmektedir. Glovo uygulamasında çok sayıda kişi para kazanmaktadır. Glovo bunlara ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Glovo tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Glovo Türkiye İş İlanları 2020

Ülkemizde yatırımlarına hız kesmeden devam eden Glovo, diğer illerimizde de hizmet vermek üzere çalışmalarını sürdürmektedir. Glovo ile verdiğiniz siparişler 30 dakikadan kısa bir süre zarfında kapınıza getirilmektedir. Müşteri sayısını günden güne arttıran firmaya bağlı çalışan ise çok sayıda kişi bulunmaktadır. Glovo bu kişilere ek yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

Glovo tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; lojistik uzmanı, sürücü, yarı zamanlı personel, moto kurye, kurye, müşteri deneyimi uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki tüm bunlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Glovo İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Glove bünyesinde en çok başvuru yapılan pozisyonlardan bir tanesi Glover yani moto kuryedir. Glover olmak için en az ilköğretim mezunu olmanız gerekmektedir. Bunun yanında 18 yaşından büyük, motorsiklet veya bisiklet sahibi olmak, ehliyet sahibi olmanız, bir akıllı telefona sahip olmak, sağlık sorunu olmamak gibi şartları da sağlamanız gerekiyor. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile Glovo bünyesinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Başvurunuz kurumun insan kaynakları tarafından değerlendirilecektir.

Glovo iş başvuru formu doldurmak için TIKLAYIN

Glovo ile boş zamanlarınızda ek iş alabilir ve günlük ya da aylık bazda ciddi bir ek gelir elde edebilirsiniz. Peki ama ne kadar?

Glovo ile nasıl, ne kadar para kazanılır?

Glovo uygulamasından elde ettiğiniz gelir almış olduğunuz iş miktarına ve işlerin uzunluğuna göre farklılık göstermektedir. Glovo ile saatlik 18 TL kazanılabilmektedir. 8 saat daimi çalışan birisi günde 144 TL ek gelir elde edebilir. Bununla beraber teslim ettiğiniz işlerden sonra tarafınıza bir puan verilmektedir. Bu puanınızı ne kadar arttırırsanız o kadar fazla maaş, ücret alırsınız.

Glovo’dan para kazanma

Glovo sürücü olmanız durumunda Glovo ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Çalışma saatlerini siz belirlersiniz ve günün 24 saati uygulama üzerinden iş alabilirsiniz. İş almak için telefonunuzu açık tutmak yeterlidir. Akabinde Glovo çağrı merkezi size işi verecek ve siz de ürünleri istenilen yere götüreceksiniz. Glovo ile para kazanmak bu kadar kolaydır. 

Bu yazımızda glovo ortalama kazanç nedir, glovo ehliyet istiyor mu ile glovo ile nasıl para kazanılır konularında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


Yorum Yaz