Ford Otosan iş ilanları ve iş başvurusu

Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. veya bilinen kısa adı ile Ford Otosan, 1959 yılında kurulmuş olan otomotiv şirketidir. 1997 yılında Koç Holding ve Ford Motor Company birleşerek şu anki adını almıştır. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdüren Ford Otosan, günümüzde ülkemizin otomotiv sektöründe tartışmasız lideridir. Yılda 500 bine yakın araç üretim kapasitesine sahip olan Ford Otosan bu alanda Avrupa’da lider durumdadır. İlk olarak Anadol markasını üreten Ford Otosan, daha sonra Taunus, Escort, Transit, Connect ve Courier modellerinin de üretimini gerçekleştirmektedir. Ford Otosan markayı daha da yukarılara taşıyacak çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Ford Otosan tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Ford Otosan İş İlanları 2020

Ford Otosan ülkemizde en çok istihdam yaratan kurumları başında yer almaktadır. Bünyesinde 11 bini aşkın çalışan istihdam edilmektedir ve firma bu kişilere ek olarak her geçen gün yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Ford Otosan ülkemiz genelinde bayilerine ve aşağıda saymış olduğumuz üretim tesislerine alımlar yapmaktadır.

  • Ford Otosan Kocaeli Gölcük Fabrikası
  • Ford Otosan Yeniköy Fabrikası
  • Ford Otosan İnönü Fabrikası
  • Ford Otosan Sancaktepe Parça Dağıtım Merkezi

Ford Otosan tarafından yayınlanmış olan veya yayınlanması planlanan iş ilanları içerisinde; engelli işçi alımı, hemşire alımı, eski hükümlü personel alımı, makine mühendisi, tekniker, temizlik görevlisi, şoför, özel güvenlik görevlisi, proses işçisi, stajyer, vasıfsız personel, üretim mühendisi, mavi yaka, beyaz yaka, yan sanayi çok sayıda bay bayan personelin iş başvurusu yapabileceği kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nereden yapılır?

Ford Otosan İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ford Otosan iş ilanları çeşitli kariyer portalları üzerinde ve kurumun resmi web adresi üzerinde yayınlanmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile tüm bu iş ilanlarını görebilir ve size uygun pozisyonlara anında iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Ford Otosan doğru işe doğru aday yaklaşımı ile hareket eden, işe aldığı personellerin tüm haklarını sonuna kadar koruyan bir firmadır. Bu yüzden de ülkemizde en çok iş başvurusu yapılan şirketlerden bir tanesidir. Kurumun insan kaynakları yapmış olduğunuz başvuruyu değerlendirmeye alacak ve ön mülakat aşaması dahil 4 ana aşamadan geçirecektir. Tüm sürecinde sonunda başarılı olmanız durumunda sizler de Ford Otosan çalışanı olmaya hak kazanabilirsiniz. Bu yazımızda Ford Otosan iş ilanları, işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Ford Otosan İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


Yorum Yaz