Evde tesbih işi

Evde tesbih işi veren firmalar ve telefon numaraları

Birçok ailede her birey çalışmamaktadır. Gerek sağlık sebepleri, gerek iş bulamama, gerekse çocuk bakmak gibi nedenler dolayısıyla özellikle kadın nüfusunda istihdam oranı halen düşüktür. Ancak düzenli, daimi bir iş bulunamaması çalışıp, aile ekonomisine katkı sağlanmayacağı anlamına da gelmiyor. Evde yapılabilecek çok sayıda ek iş bulunmaktadır. Tüm bu ek işleri yaparak ayda ciddi miktarlarda gelir elde edebilmeniz mümkündür. Bu ek işlerden bir tanesi de evde tesbih işidir. Evde tespih işi yaparak aile ekonomisine katkı sağlayan çok sayıda vatandaşımız bulunmaktadır. Öncelikle evde tespih işi hakkında detaylı bilgiler verelim.

Evde tesbih dizme işi nasıl yapılır?

Tespih binlerce yıldır kullanılan bir ibadet aracıdır. Namazdan sonra kimi dinsel sözleri yinelerken sayısının anlaşılabilmesi için ya da genellikle eli oyalamak için kullanılmaktadır. Evde tesbih dizme işi yaparak gelir elde etmeniz mümkündür. Üstelik bu iş oldukça basit bir iştir. Tespih dizme işi veren firmalar, tarafınıza genel olarak 200 – 300 adet tesbih çıkacak şekilde boncuk göndermektedirler. Sizler de bu boncukları ipe dizerek tespih haline getirirsiniz. Arada kırılmış olan, zarar görmüş olan boncuklar çıkacaktır. Bunları da ayırmanız gerekmektedir.  

Evde tesbih dizme işi ne kadar kazandırır?

Evde tespih dizerek elde edeceğiniz gelir tamamen sizinle alakalı bir durumdur.  Şayet bu konuda iş veren bir firma ile anlaşırsanız, tarafınıza belirli bir adet için fiyat verecektir. Bu da genel olarak 1000 tesbih dizme işi için 400-500 TL arasıdır. Tabi bu rakam firmalara göre farklılık gösterebilir. Vermiş olduğumuz miktar, sektördeki ortalama miktardır. Bunun dışında firmalara bağlı kalmadan ürünleri kendiniz satın aldıktan sonra tespihler üretebilirsiniz. Bunları da tespih satışı yapan yerlere daha iyi fiyatlara satabilirsiniz.  Bu sayede de daha yüksek gelir elde etmeniz mümkündür.

Evde tespih işi veren firmalar nasıl bulunur?

Evde tesbih işi yapmak istiyorum diyen çok sayıda kişi bulunmaktadır. Bu kişiler evde tesbih işi yapmak için evde tesbih işi veren firmalar ve bunlara ait telefon numarası merak etmektedir. Aslına bakarsanız bu işi yapan firmalar genel olarak isadresi.net gibi aracı web siteleri üzerinden kişilerle iletişime geçmektedirler. Bu sebepten dolayı şayet bu işi yapmak istiyorsanız işi yapmak istediğiniz ili ve ilçeyi yorum bölümümüze yazarak firmaların tarafınıza ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Ancak telefon numarası yazmak yerine mail adresi vermelisiniz. Mail üzerinden iletişim kurmak daha güvenli olacaktır. Unutmayın telefon numaranızı sizi dolandırmak isteyen kişiler de arayabilir.

Bu yazımızda evde tesbih işi arıyorum nasıl bulurum, evde tesbih işi yaparak para kazanma, evde tesbih işi fiyatları, kaç para, evde tesbih işi verilir hakkında ilanlar konusunda detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


9 Yorumlar

  1. Zeynep karaosman 15 Mart 2020
  2. Elif 20 Şubat 2020
  3. Vildan Kilic 18 Ocak 2020
  4. Serpil 5 Ocak 2020
  5. Gülay 3 Ocak 2020
  6. fatma 16 Eylül 2019
  7. nur 3 Eylül 2019
  8. Zeynep Sevde-Asuman 25 Temmuz 2019

Yorum Yaz