Evde mandal paketleme ve montajı işi

Evde mandal işi veren firmalar ve telefonları

Günümüzde sadece maaşlı bir iş yapmanın dışında kişiler çeşitli ek işler yaparak da gelir elde ediyorlar. Bir öğretmen blog açarak, bir hemşire evde mandal işi yaparak mesleklerine ek olarak oldukça ciddi rakamlarda para kazanabiliyorlar. Bu ek işler sayesinde boş olan vaktimizi değerlendirebilir ve bunu paraya dönüştürebiliriz. Evde boş zamanlarımızda oturup dizi izlemektense, aile ekonomisine bir nebze daha katkı sağlamak oldukça güzel bir fikir. Ancak çoğu kişi evde hangi işi yaparak para kazanabilir bilmiyor. Biz de isadresi.net web sitemiz üzerinde sizlere bu ek iş fikirlerinden bahsediyoruz. İlerleyen süreçte belki de daha önce hiç duymadığınız, ülkemizde bahsedilmeyen ek iş fikirlerinden de bahsedeceğiz. Bu sebepten bizleri takip etmeyi unutmayın. Bu yazımızda ise evde popüler ek işlerden bir tanesi olan evde mandal işi hakkında bilgiler vereceğiz.

Evde mandal işi nedir?

Mandal, bir nesnenin kurutulması, çalıştırılması, açılıp kapatılması amaçlarını gerçekleştirebilmek için tasarlanmış olan bir araçtır. Evde mandal işinde birkaç farklı gelir modeli bulunmaktadır. Evde mandal paketleme işi, evde mandal süsleme işi, evde mandal montajı işi bunlardan en çok bilinenleridir. İş veren firmalar ve şirketler bu tarzda işler için şirket bünyesinde birilerini çalıştırmaktan ziyade bu işleri outsource ederek yani dışarıdan temin ederek ciddi bir kazanç sağlamaktadır. Firmaların bu tutumu ise evde ek iş yapmak isteyenler için gelir oluşturmaktadır. Evde mandal işi nasıl yapılıyor?

Evde mandal işi nasıl yapılır?

Evde mandal işinde bu işi veren firmalar tarafınıza ulaşarak sizlere mandalları teslim ederler. Daha sonra süsleme, paketleme veya montaj işlemi gerçekleşmesinin ardından yine gelerek bunları sizden teslim alırlar ve tarafınıza daha önce anlaşmış olduğunuz ücreti iletirler. Burada dikkat edilmesi gereken bir husus bulunmaktadır. Evde mandal işi veren firmalar öncelikli olarak sizden herhangi bir kaparo adı altında para talep etmezler. Bu şekilde çalışan firmaların çokça kez vatandaşları dolandırdığı olmuştur. Yani hiçbir firmaya bu işi yapmak için para ödemeyin. Bu konuda vatandaşlarımızın dikkatli olmalarını öneriyoruz. Peki bu iş ne kadar kazandırıyor?

Evde mandal işi veren firmalar ve telefon numaraları

Evde mandal işi ne kadar para kazandırır?

Evde mandal işi veren firmalar, tane hesabı ve kilo hesabı olarak bu mandalları sizlere verirler. Genel olarak kilo hesabı yapılır. Size ortalama olarak hazırlamış olduğunuz 1 kilo mandala 10 TL para verilmektedir. Mandal montajı ise bir nebze daha yüksek ücretlerle yapılmaktadır. Evde mandal montajı işi yaparak kilo başına 15 TL ücret kazanabilirsiniz. Basit bir hesapla günde 10 kilo mandal montajı yapan bir birey günlük 150 TL aylık ise 4500 TL para kazanabilir. Evde yapılan diğer işlerde olduğu gibi bu ne kadar çalıştığınız ve elinizin ne kadar pratik olduğu ile alakalıdır. Peki bu firmalar nasıl ve nereden bulunuyor?

Evde mandal işi veren firmalar nasıl, nereden bulunur?

Evde ek iş yapmak isteyen çok sayıda vatandaşımız olduğu için genel olarak evde mandal montajı işi veya evde mandal paketleme işi veren firmalar herhangi bir kariyer portalı veya İŞKUR üzerinden ilan çıkmamaktadır. Ancak bu firmalar yine isadresi.net gibi çeşitli iş ilanları siteleri üzerinden bu işi yapmak isteyen kişilerle irtibata geçmektedirler. Bu kişilerin sizlere ulaşabilmeleri için yorum bölümümüzden bu işi yapmak istediğiniz il ve ilçeyi, bunun yanında kendinizi ve bu işi neden yapmak istediğinizi yazarak ulaşmalarını sağlayabilirsiniz yani başvuru yapabilirsiniz. Fakat telefon numaranızı yorum bölümümüzde belirtmeyin. Firmaların sizlerle iletişim kurabilmeleri için mail adresi yeterlidir. Çünkü telefon numarası yazan kişiler açıkça numaralarını belirttiği için herhangi bir şekilde dolandırıcılar da kendilerine ulaşabilirler.

Evde mandal işi veren firmalar, evde mandal nasıl paketlenir yine detaylı olarak göstereceklerdir. Bu yazımızda evde çamaşır mandalı montajı nasıl yapılır, Ankara’da İzmir’de İstanbul’da Adana’da Antalya’da evde mandal işi fiyatları ile evde mandal işi yapmak istiyorum nasıl yaparım hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


14 Yorumlar

 1. Sinem arıç 13 Haziran 2020
 2. Selma 13 Mayıs 2020
 3. Memduha 10 Nisan 2020
 4. Özlem 7 Şubat 2020
 5. Özlem 1 Şubat 2020
 6. Serap 28 Ocak 2020
 7. Emine Akdoğan 25 Ocak 2020
 8. Şuheda 6 Ocak 2020
 9. Aynur 23 Kasım 2019
 10. Mehmet 27 Ekim 2019
 11. FATMA 1 Ekim 2019
 12. BEKİR 30 Eylül 2019
 13. Cenk 27 Haziran 2019
 14. Seda 11 Haziran 2019

Yorum Yaz