Evde davetiye katlama işi

Evde davetiye katlama işi veren firmalar ve telefon numaraları

Ülkemiz günden güne hayatın daha pahalı olduğu daha doğru bir tabirle paramızın daha değersiz olduğu bir hale geliyor. Hal durum böyle olunca kazanmış olduğumuz para geçimimizi sağlamamıza yetmeyebiliyor. Bu sebepten aile ekonomisine her bireyin destek olması gerekebiliyor. Böyle durumda evde yapabileceğiniz ek iş fikirleri kişilerin imdadına yetişiyor. Sitemiz üzerinde anlatmış olduğumuz evde ek iş fırsatları sadece ihtiyacı olanlar için değil hobilerinden para kazanmak isteyen kişileri de ilgilendiriyor. Bu evde yapılabilecek ek işlerden belki de en çok bilineni ve tercih edileni evde davetiye işidir. Evde davetiye işi yaparak ciddi gelirler elde etmeniz mümkündür.

Toplantı, konferans, seminer, gezi, nişan, düğün, ev partisi, sünnet, mevlüt, ev mevlüdü ve açılış gibi tören ve etkinliklere katılması istenen kişilere gönderilen duyuru metinlerine davetiye denilmektedir. Bir davetiye metninde kimin, kimi, ne zaman ve ne için çağırdığı detaylı olarak yer almaktadır. Davetiye düzenleyen veya davetiye satışı gerçekleştirmekte olan firmalar iş yoğunluklarından dolayı ve hatta çoğu durumda daha uygun fiyatlarla yaptırabildikleri için bu davetiyeleri evlere ek iş olarak veriyorlar. Peki bu iş nasıl gerçekleştiriliyor?

Evde davetiye katlama işi veren firmalar

Evde davetiye katlama işi nasıl yapılır?

Hasır ipli, Kraft kağıtlı, simli, ev partisi, kurdeleli, güllü çiçekli, dantelli, kelebekli, karikatürlü, resimli, gelin damatlı, yıldızlı, dini gibi sayısız davetiye çeşidi bulunmaktadır. Evde davetiye katlama işi veren firmalar bu davetiye çeşitlerinden belirli adetlerde tarafınıza iletmektedir. Sizler de bu gelen davetiyeleri siparişe göre hazır eder ve tekrar firmaya bildirirsiniz. Yaptığınız anlaşmaya göre ya siz teslim ederseniz ya da firma yetkilileri davetiyeleri gelerek sizden teslim alırlar. Akabinde teslim sırasında da anlaşmış olduğunuz ücret tarafınıza verilmektedir.

Firmalar davetiyeleri en az 1000 tane göndermektedirler. 1000 davetiyeyi katlamak ve paketlemek bir günde bitirebileceğiniz bir iştir. Evde davetiye katlama işi veren şirketler genel olarak davetiyelerin yanında örnek yani numune de iletmektedirler. Bunlara bakarak oldukça basit bir şekilde para kazanabiliyorsunuz. Peki ama ne kadar?

Evde davetiye katlama işi ne kadar kazandırır?

Evde davetiye katlama işi yapmak istiyorum diyen vatandaşlarımız için işin nasıl yapıldığını basitçe anlattık. Yine yazımız devamında bu işi veren firmaları nasıl nereden bulabileceklerini de anlatacağız. Evde davetiye katlama işi yaparak aylık 1500 – 2500 TL arasında gelir elde etmeniz mümkündür. Bu rakam sizin elinizin ne denli pratik olduğuna ve ne kadar çok iş teslim ettiğinize göre değişmektedir. Genel olarak sayı başına anlaşma yapılmaktadır. 100 davetiye katlamanız ve teslim etmeniz durumunda 10 TL gibi bir rakam firmalar tarafından verilmektedir. Ay sonuna baktığınızda asgari ücretten daha fazla gelir ede ediyor duruma gelebiliyorsunuz. Peki tüm bu firmaları nasıl nereden buluyoruz?

Evde davetiye katlama işi yapmak istiyorum

Evde davetiye katlama işi veren firmalar nasıl, nereden bulunur?

Evde davetiye katlama işi genel olarak davetiye satışı yapan firmalar ve matbaalar tarafından verilmektedir. Bu tarzda işler matbaalara sıkça geldiği için matbaalar bu davetiyeleri düz olarak yani sadece desen ve yazı biçiminde basmaktadırlar. Daha sonra ise bu davetiyelerin katlanması gerekmektedir. Ev hanımlarına, öğrencilere veya evde ek gelir elde etmek isteyen herkes bu davetiye katlama işini kolay bir şekilde yapabilmektedir.

Evde davetiye katlama işi veren firmalar sizinle iletişime geçsin istiyorsanız bu işi hangi il, ilçe ve hatta mahallede yapmak istediğinizi, bu iş için ne kadar süre ayırabileceğinizi, işi kaç kişi yapmak istediğinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Akabinde yazmış olduğunuz yorum eve davetiye katlama işi veren firmalar tarafından görülmekte ve tarafınıza ulaşmaktadırlar. İlanlarda telefon numarası belirtmek yerine sadece mail adresinizi yazmanız yeterlidir. Çünkü çok sayıda dolandırıcı da bu tarzda telefon numaralarını toplamakta ve sahte ilanlarla kişilerden kaparo adı altında para toplayarak insanları dolandırmaktadır. Belirttiğimiz üzere bilgilerinizi yorum bölümümüze iletmeniz akabinde firmalar tarafınızla iletişime geçeceklerdir.

Bu iş Trabzon, Aydın, Antalya, Bolu, Çanakkale, Çorlu, Diyarbakır, Denizli, Elazığ, Adana, Gaziantep, Ankara, Kocaeli, Kahramanmaraş, Manisa, Ordu, İstanbul, Sakarya, Sivas gibi sayısız ilimizde yapılmaktadır. Bu yazımızda evde davetiye katlama işi yapmak istiyorum, evde bayanlara davetiye katlama işi, evde davetiye katlama işi verenler ile evde davetiye katlama iş ilanları ve adresleri hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


12 Yorumlar

 1. Canan 1 Haziran 2020
 2. emineyasammecit@gmail.com 11 Nisan 2020
 3. Elif 30 Ocak 2020
 4. Vildan Kilic 18 Ocak 2020
 5. Okan 13 Ocak 2020
 6. Begüm 17 Aralık 2019
 7. Serap 11 Ekim 2019
 8. Ufuk DENİZ 12 Eylül 2019
  • Esra 8 Nisan 2020
 9. Buket 28 Ağustos 2019
 10. Seda 11 Haziran 2019
 11. Tuğçe 19 Nisan 2019

Yorum Yaz