Evde çorap paketleme işi

Ülkemiz ekonomik olarak zor günler geçiriyor. Bunu aşmanın yolu ise kuşkusuz çalışmaktan, üretmekten geçiyor. Burada ister ev hanımı, ister öğrenci, isterse de engelli bireyler olsun her vatandaşımıza sorumluluk düşüyor. Çalışmayan çok sayıda kişi çeşitli sebeplerde tam zamanlı bir işte çalışamamaktadır. Ancak bu kişiler de eve ek gelir getirebilir. Bunun için evde yapılabilecek çok sayıda ek iş fikirleri bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de evde çorap paketleme işi. Evde çorap paketleyerek aile ekonominize ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde çorap paketleme işi nasıl yapılır?

Evde çorap paketleme işi detaylı bir iş değildir. Yani 7’den 70’e her yaşta vatandaşımızın yapabileceği bir iştir. Çorap üreten firmalar genel olarak bunların etiket kısımlarını basmamaktadır. Yani markalarının olduğu kısım çoraplara eklenmemektedir. Bu işi yapmak için de bünyesinde yeni personel çalıştırmak istemeyen firmalar, iş basit olduğundan dolayı evde ek iş yapmak istiyorum diyen kişilere bu işi vermektedirler. Firmalar ürünlerini koli koli gönderirler ve akabinde bu çoraplara etiket kısmının eklenmesini ve paketlenmesini beklerler. Tüm iş bittiğinde ise yine firma yetkilileri gelip ürünleri teslim alırlar ve anlaşmış olduğunuz rakamdaki ücreti tarafınıza verirler. Evde çorap paketleme işi oldukça basit bir iştir.

Evde çorap paketleme işi ne kadar kazandırır?

Evde yapılan diğer tüm ek işlerde olduğu gibi evde çorap paketleme işinde de elde edeceğiniz gelir yani kazancınız yapmış olduğunuz işle doğru orantılıdır. Yani ne kadar çok çorap paketlerseniz o kadar çok kazanırsınız. Ancak bu işi yaparak gelir elde eden kişiler günde 50 ile 100 TL arasında kazanç elde edebilmektedir. Yani düzenli olarak seri üretim yapan kişiler aylık 1500 TL ile 3000 TL arasında değişen miktarlarda gelir elde edebilir. Evde yapılan ek işlerden elde edilen gelir asgari ücreti aşmaktadır. Hal durum böyle olunca çok sayıda kişi evde ek iş yaparak gelir elde etme yoluna gitmektedir. Bu sayede evde çayınızı kahvenizi içerken bir yandan da ciddi miktarlarda gelir elde edebiliyorsunuz. Özellikle evde kalmak zorunda olan, bakmakla sorumlu çocuğu olan, engelli olan, öğrenci olan bireyler bu ek işlere yönelmektedirler. Bu işlerde tek sorun bir sigortanın yapılmamasıdır. Peki evde çorap paketleme işi veren firmalar nasıl nereden bulunur?

Evde çorap paketleme işi

Evde çorap paketleme işi veren firmalar nasıl, nereden bulunur?

Evde çorap paketleme işi iş ilanları genel olarak şeffaf, ten renklerde, desenli, kalın külotlu çoraplar, diz üstü çoraplar, diz altı çoraplar, kısa çoraplar, babet çorap, spor çoraplar, örgü çoraplar, patikler ve ayakkabı çorapları gibi çorapların paketlenmesi işidir. Bu iş genel olarak fason iş yapan firmalar tarafından verilmektedir. Piyasada çok bilinen ve tanınan Penti gibi markalar bu işi vermezler.

Bu firmalar sizlerle iletişime geçsin ve para kazanmaya başlayın istiyorsanız yapacağınız şey oldukça basittir. Bunun için aşağıda vermiş olduğumuz yorum bölümümüze iletişim bilgilerinizi, bu işi neden yapmak istediğinizi, bu iş için ne kadar vaktinizi ayırabileceğinizi ve bu işi hangi il ilçe ve hatta mahallede yapmak istediğinizi yazarak firmaların sizlerle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz. Fakat iletişim adresi olarak telefon numarası yazmamanızı önermekteyiz. Çünkü bazı dolandırıcılar bu tarzda telefon numaralarını toplamaktadırlar. Bu iş için sadece mail adresi yazmanız yeterli olacaktır. Akabinde evde çorap paketleme işi veren firmalar tarafınızla iletişime geçeceklerdir.

Evde çorap paketleme işi veren şirketler genel olarak bu iş için sizden kaparo adı altında para talep etmediklerini de unutmayın. Bu işi veren firmalar ürünleri size teslim eder ve teslim alırken de ödemenizi gerçekleştirir. Evde ek iş sektöründe genel olarak para bu şekilde aktarılmaktadır. Evde çorap paketleme işi; Ankara, Denizli, Ankara, Bursa, Antalya, Çerkezköy, İzmir, Çorlu, İstanbul gibi sayısız il ve ilçemizde verilmektedir.

Bu yazımızda evde çorap paketleme işi başvurusu ile evde çorap paketleme işi veren firmalar, evde çorap paketleme işi verenler ve evde paketleme işi ile para kazanmak hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


24 Yorumlar

 1. Sevgi 28 Ocak 2020
 2. Seher 26 Ocak 2020
 3. Sevgi 24 Ocak 2020
 4. Gamze 21 Ocak 2020
 5. Nermin SARIBAŞ 15 Ocak 2020
 6. Hülya 14 Ocak 2020
 7. Huriye 13 Ocak 2020
 8. Ali yılmaz 8 Ocak 2020
 9. Salih 5 Ocak 2020
 10. Zeliha Çelikkanat 3 Ocak 2020
 11. Havva 12 Aralık 2019
 12. SUNA ÇOBAN 11 Aralık 2019
  • Eda 26 Aralık 2019
 13. Selma 11 Aralık 2019
 14. İbrahim 9 Aralık 2019
 15. İzzet 8 Aralık 2019
 16. Mehtap 4 Aralık 2019
 17. Tuğba 13 Kasım 2019
  • Fatma 7 Aralık 2019
   • Halime pehlivan 7 Aralık 2019
 18. Mehmet 27 Ekim 2019
 19. BEKİR 30 Eylül 2019
 20. filiz 1 Ağustos 2019
  • Șükran 24 Ocak 2020

Yorum Yaz