Etlik Şehir Hastanesi iş ilanları ve iş başvurusu

Ülkemizde sağlık alanında son yıllarda ciddi yatırımlar yapılıyor. Özellikle vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden daha iyi faydalanabilmeleri adına şehir hastanesi projesi başlatıldı. Bu kapsamda çok sayıda ilimizde şehir hastaneleri yapımına başlandı. Bu hastanelerden birçoğu hizmete açılarak vatandaşlarımızın kullanımına sunuldu. Bazılarının yapımı ise tüm hızıyla sürüyor. Şehir hastanelerinden bir tanesi de Ankara ilimizde yer almakta olan Etlik Şehir Hastanesi. Etlik Şehir Hastanesi 3577 yatak sayısı, 829 poliklinik sayısı ile devasa bir sağlık kampüsü durumundadır. Ayrıca vatandaşların araçları ile rahat gidip gelmeleri için de 10 bin araçlık bir otopark yer almaktadır. Astaldi ve Türkerler Holding tarafından yapılan Etlik Şehir Hastanesi vatandaşlarımızın sağlık alanında almış oldukları hizmeti arttıracağı aşikar. Fakat diğer bir önemi ise çok sayıda kişiye istihdam kapısı olacağı. Etlik Şehir Hastanesi bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılacak. Etlik Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Etlik Şehir Hastanesi İş İlanları 2020

Etlik Şehir Hastanesi ülkemizdeki en büyük sağlık kurumlarından bir tanesi. Açılmasının akabinde Ankara ilimizde yer alan çok sayıda kamu hastanesi buraya taşındı. Etlik Şehir Hastanesi çok sayıda kişiye istihdam kapısı olacak. Burada çalışacak olan kişilerin bir bölümü diğer kapanan şehir hastanelerinden transfer edilecek. Ancak aynı zamanda çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı da yapılacak.

Ankara İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Etlik Şehir Hastanesi tarafından yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; özel güvenlik görevlisi, hemşire, fizyoterapist, temizlik görevlisi, ambulans şoförü, hasta bakıcı, laborant, acil tıp teknisyeni, ebe, sekreter, sağlık elemanı, engelli personel, tekniker, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Etlik Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Etlik Şehir Hastanesi bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını oldukça basit bir şekilde yapabilir. Bunun için il veya ilçenizde bulunan İŞKUR müdürlüklerine müracaat etmelisiniz. Burada iş başvuru formu doldurarak iş başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanına iletilmekte ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Bu aşamayı da geçen bireyler Etlik Şehir Hastanesi bünyesinde çalışma fırsatı elde edebilirler.

Etlik Şehir Hastanesi Nerede?

Bu yazımızda Etlik Şehir Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


7 Yorumlar

  1. Sultan 12 Kasım 2019
  2. Şeyda Koçak Aydın 7 Kasım 2019
    • hezgin 7 Kasım 2019
  3. Çiğdem 15 Eylül 2019
    • hezgin 7 Kasım 2019
  4. Seçil 6 Mayıs 2019
  5. Engin cildir 15 Mart 2019

Yorum Yaz