ESTAŞ iş ilanları ve iş başvurusu

ESTAŞ, 1977 yılında kurulmuş olan ülkemizin kam mili üretimi gerçekleştiren ilk şirketidir. Kurulmuş olduğundan bu yana büyümesini sürdüren firma günümüzde yurt içinde ve yurt dışında olmak üzere 16 otomobil üreticisine kam mili üretmektedir.  Bu firmalara ait 2500’ü aşkın araç ve motosiklet ESTAŞ tarafından üretilen kam millerini kullanmaktadır. ESTAŞ büyüme hedefleri doğrultusunda çeşitli dönemlerde bünyesine personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. ESTAŞ tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

ESTAŞ İş İlanları 2020

ESTAŞ, Sivas ilimizde bulunmakta olan üretimini döküm ve kam mili fabrikalarında gerçekleştirmektedir. Bu fabrikalarda toplamda 1000’den fazla çalışan istihdam edilmektedir. ESTAŞ bu çalışanlarına ek çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı da gerçekleştirmektedir.

Sivas İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

ESTAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; cnc operatörü, elektrik elektronik mühendisi, özel güvenlik görevlisi, engelli personel, stajyer, mekatronik mühendisi, vardiyalı çalışabilecek fabrika işçisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapabilirsiniz.

ESTAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

ESTAŞ iş başvuruları için artık İŞKUR adresini kullanmaktadır. Sizler de İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinden veya iskur.gov.tr adresi üzerinden güncel ilanları takip ederek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. ESTAŞ Eksantrik Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız bu yolla başvurularını yapabilirler. Harici olarak bir iş başvuru formu veya insan kaynakları sayfası bulunmamaktadır.

Bu yazımızda ESTAŞ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


Yorum Yaz