Cengiz İnşaat iş ilanları ve iş başvurusu

Cengiz İnşaat 1980 yılında kurulmuş olan ülkemizin en büyük inşaat firmalarından bir tanesidir. Cengiz Holding bünyesinde bulunan şirketlerden birisidir. Kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdüren firma günümüzde 1 milyar dolar yıllık ciroyu aşmış durumdadır. Firma bünyesinde 20 bini aşkın çalışan istihdam edilmektedir. Çok sayıda projenin yapımını üstlenen firma bu çalışmalarını ara vermeksizin sürdürmek adına çeşitli dönemlerde bünyesine personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Cengiz İnşaat tarafından yayınlanan en yeni iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Cengiz İnşaat İş İlanları 2020

Cengiz İnşaat şimdiye kadar gerek yurtiçi gerek yurtdışı olmak üzere binlerce projeyi tamamlamayı başarmıştır. İstanbul Havalimanı, Kuveyt Havalimanı, Ovit Tüneli gibi dev projeler Cengiz İnşaat tarafından hayata geçirilmiştir. Ayrıca Akkuyu Nükleer Güç Santrali’nin bir bölümü de yine bu firma tarafından yapılacaktır. Cengiz İnşaat yapımı devam eden projelerin aksamadan sürmesi adına bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.

Cengiz İnşaat tarafından şimdiye kadar yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; muhasebe uzmanı, bahçıvan, şoför, mimar, teknik ofis mühendisi, tekniker, teknisyen, mühendis, iş güvenliği uzmanı, iş makineleri operatörü, şantiye şefi, vasıfsız işçi, mali işler müdürü, kamp amiri, saha mimarı, formen gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, önlisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu ilanlara nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Cengiz İnşaat İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Cengiz İnşaat bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız oldukça kolay bir şekilde başvurularını gerçekleştirebilirler. Bunun için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu kullanabilirsiniz. Sayfaya girmenizin akabinde sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmanızın akabinde başvurunuzu iletmelisiniz. Yapacak olduğunuz iş başvurusu kurumun insan kaynakları departmanına iletilmektedir. Şayet başvurunuz olumlu bulunursa iş görüşmesi için çağrılmaktasınız. Bu yazımızda Cengiz İnşaat iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Cengiz İnşaat İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


6 Yorumlar

  1. Yalçın 14 Haziran 2020
  2. Ercan taşdelen 22 Şubat 2020
  3. Tuncay dinc 13 Şubat 2020
  4. Mehmet sait çokbilen 8 Ocak 2020
  5. Mahmut Tevfik Yurtyeri 8 Temmuz 2019
  6. levent güzeldere 15 Mayıs 2019

Yorum Yaz