BURFAŞ iş ilanları ve iş başvurusu

BURFAŞ, 1992 yılında Bursa ilimizde fuar organizasyonlarını gerçekleştirmek için kurulan bir kamu kurumudur. Daha sonra fuarcılık sektörü özelleşince kurum Bursa ilinde park ve bahçelerin işletmesini yapmaya başlamıştır. Bursa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet sunmaktadır. Kurum park ve bahçelerden sonra ofset tesislerini, hayvanat bahçesini, hayvan ve barınak bakımını, Havuzlupark’ı, Kent Hali, Kent Müzesi, Kültürpark Bilet satış ve gişe kontrol hizmetlerini bünyesine almıştır. Bursa ilimizde oldukça önemli görevler üstlenmiştir. BURFAŞ bu görevleri  yerine getirmek maksadıyla çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymuş ve bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. BURFAŞ tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

BURFAŞ İş İlanları 2019

BURSAŞ, Bursa ilimiz için oldukça önemli işler yapmıştır. Ramazan etkinlikleri ve eğlenceleri ile Ramazan ruhunu geri getirmiş, spor etkinlikleri ile sporun ve sporcunun destekçisi olmuş, fotoğraf, kompozisyon, şiir yarışmaları ile amatör sanatçıların önünü açmıştır. Daha sayamadığımız çok sayıda alanda önemli işlere imza atmış olan BURFAŞ, kuşkusuz bu başarısını bünyesinde istihdam edilen çalışanlarına borçludur. BURFAŞ bu çalışanlara ek yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

Bursa İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

BURFAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; kamp müdürü, kamp müdür yardımcısı, ebru uzmanı, oryantring uzmanı, okçu uzmanı, kamp lideri, bedminton uzmanı, satınalma personeli, unlu mamuller fırın ustası, temizlik görevlisi, bulaşıkçı, şoför, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

BURFAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

BURFAŞ, bünyesine yeni personel alımı gerçekleştireceği vakit İŞKUR üzerinden ilan yayınlamaktadır. Bu iş ilanlarına iskur.gov.tr adresi üzerinden online olarak veya İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinden müracaat edilebilmektedir. Bunun dışında iş başvurusu yapabileceğiniz bir iş başvuru formu veya insan kaynakları sayfası bulunmamaktadır. Yeni iş ilanı yayınlandığında isadresi.net olarak bu ilanları ve ilanlara ait başvuru detaylarını paylaşacağız. BURFAŞ bünyesinde çalışma imkanı elde etmek için bizleri takip etmeye devam edebilirsiniz. Bu yazımızda BURFAŞ iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.
Yorum Yaz