BESAŞ iş ilanları ve iş başvurusu

Bursa Ekmek ve Besin Sanayii Ticaret A.Ş. veya bilinen kısa adı ile BESAŞ, Bursa ilimizde yaşayan vatandaşlarımıza kaliteli, sağlıklı, hijyenik ve ekonomik ekmek ve ekmek çeşitleri, unlu mamuller, süt ve süt ürünleri üretmek ile sektörde bir denge unsuru olmak maksadıyla 1979 yılında kurulmuş olan bir kurumdur. Bursa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet sunmaktadır. BESAŞ, il genelindeki bayileri ile her gün milyonlarca kişiye hizmet götürmektedir. Bu çalışmalarının aralıksız sürmesi adına çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duyan kurum, bu kapsamda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. BESAŞ tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

BESAŞ İş İlanları 2020

Bursa Organize Sanayi Bölgesi içerisinde BESAŞ bir halk ekmek fabrikasına sahiptir. BESAŞ Halk Ekmek Fabrikası, Bursa ilimizdeki en büyük, ülkemiz genelinde ise 3. Büyük ekmek üretim tesisi olma özelliğini taşımaktadır. Tam otonom sistemlerde günde 400 bine yakın ekmek üretimi gerçekleştirilmektedir. BESAŞ bunun haricinde Keleş Süt Tesisi ve Uludağ Üniversitesi Ar-Ge Tesisi gibi tesislere sahiptir. BESAŞ tek başına Bursa kentinin ekmek ihtiyacının yüzde 20’sini karşılamaktadır. BESAŞ bayileri ve BESAŞ Halk Ekmek Fabrikası bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmektedir.

Bursa İlimize Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

BESAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; satış temsilcisi, satış elemanı, ekmek üretim elemanı, vasıfsız işçi, gıda mühendisi, özel güvenlik görevlisi, şoför, tekniker, teknisyen, engelli personel, eski hükümlü işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

BESAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

BESAŞ bünyesinde çok sayıda kişi istihdam edilmektedir. Kurum bu kişilere ek olarak yeni çalışan alımı gerçekleştireceğinde İŞKUR üzerinden ilan yayınlar. BEDAŞ bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için işte bu iş ilanlarını takip etmeli ve akabinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Harici olarak online bir iş başvuru formu veya insan kaynakları sayfası bulunmamaktadır. Tüm bu iş ilanlarını isadresi.net sitemiz üzerinde de siz değerli okurlarımız ile paylaşmaktayız. Bu yüzden bizleri takip ederek de bu ilanlardan haberdar olabilirsiniz. Bu yazımızda BESAŞ Ekmek iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


Bir Yorum

  1. Süheyl kardoğan 6 Ocak 2020

Yorum Yaz