Beltur iş ilanları ve iş başvurusu

BELTUR Büyük İstanbul Eğitim Turizm ve Sağlık Yatırımları İşletme ve Tic. A.Ş. ya da bilinen kısa adı ile Beltur, 1997 yılında faaliyete geçmiş olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan iştiraklerden bir tanesidir. Profesyonel kadrosu ile çok kapsamlı gastronomi ve turizm işletmeciliği hizmeti sunmaktadır. İlk kurulduğunda tarihi köşkleri restore ederek çalışmaya başlamıştır. Günümüzde bünyesinde çok sayıda tarihi ve turistik köşk işletmesini, kafeterya ve büfe işletmelerini yapmaktadır. Beltur bünyesinde çalışan çok sayıda çalışana ek çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Beltur tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Beltur İş İlanları 2020

Beltur bünyesinde; Hıdiv Kasrı, Sarı Köşk, Küçük Çamlıca Köşkü, Pembe Köşk, Paşalimanı Kafe, Çadır Köşk, Beyaz Köşk, Malta Köşkü, Çubuklu Korusu, Yıldız Korusu, Emirgan Korusu, Feshane gibi işletmeler bulunmaktadır. Beltur Bünyesinde 1800’ü aşkın çalışan istihdam edilmektedir. Firma bu çalışanlara ek ihtiyaç duyduğu zamanlarda yeni çalışan alımları gerçekleştirmektedir. Peki 2020 yılında Beltur personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak mı?

İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Beltur tarafından şimdiye kadar yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; büfe personeli, büro personeli, şoför, temizlik işçisi, garson, iş güvenliği uzmanı, büfe sorumlusu, aşçı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz, yeni mezun çok sayıda kişi Beltur bünyesinde çalışmak için iş başvurusu gerçekleştirmektedir. Peki Beltur iş başvurusu nasıl nereden yapılıyor?

Beltur İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Beltur tarafından yayınlanan iş ilanları önceleri kurumun web adresi olan www.beltur.istanbul adresinde yayınlanmaktaydı. Fakat bu iş başvuru formu kaldırıldı. Artık Beltur işe alım yapacak olduğunda İBB’nin kendisine ait olan kariyer portalları üzerinden iş duyuruları yayınlamaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya girerek kolay bir şekilde açık iş pozisyonu var mı görebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Şayet açık iş pozisyonu bulunmuyorsa da genel başvuru kısmından başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız başvurular kurumun insan kaynakları departmanına iletilmektedir. Bu yazımızda Beltur iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Beltur iş başvuru formu doldurmak için tıklayın


3 Yorumlar

  1. Emre Taşkın 25 Mart 2019
  2. Emre Taşkın 8 Mart 2019
  3. Emre Taşkın 8 Mart 2019

Yorum Yaz