BELPLAS iş ilanları ve iş başvurusu

BELPLAS, Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan iştiraklerden bir tanesidir. Ankara Termoplastik ve Bakım Onarım Hizmetleri A.Ş. veya bilinen kısa adı ile BELPLAS; karayolları, yol müteahhitleri, kamu kurum ve kuruluşları, hava meydanları ile diğer kurumların yol çizgi boyası gereksinimlerini karşılamak maksadıyla kurulmuştur. Bu hizmetinin yanında 2000 yılından bu yana ilaçlama hizmeti de vermeye başlamıştır. BELPLAS faaliyetlerini eksiksiz yerine getirmek maksadıyla bünyesinde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. BELPLAS tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

BELPLAS İş İlanları 2020

BELPLAS tesislerinde dünya standartlarında üretim yapılmaktadır. BELPLAS tesislerinde yılda 3 bin tonu aşkın termoplastik boya, 1000 tonu aşkın soğuk boya ve 500 tonu aşkın çift kompenantlı yol çizgi boyası üretim hacmine sahiptir. BELPLAS deneyimli kadrolarına yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Ankara İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

BELPLAS tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; büro memuru, şoför, engelli personel, temizlik işçisi, eski hükümlü işçi, tekniker, teknisyen gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

BELPLAS İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

BELPLAS yeni çalışan ihtiyacı oluştuğunda İŞKUR üzerinden ilan yayınlanmaktadır. BELPLAS bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız bu iş ilanlarını takip etmeli ve başvurularını gerçekleştirmelidirler. Harici olarak online başvuru gerçekleştirebileceğiniz bir iş başvuru formu veya insan kaynakları sayfası bulunmamaktadır. Bu yazımızda BELPLAS iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


Yorum Yaz