Bantaş iş ilanları ve iş başvurusu

Bantaş, banka ATM’lerinin ve şubelerinin para haraketlerinin yönetilmesi için kurulan lojistik ve güvenlik şirketidir. Kısaca paranın lojistiğini gerçekleştirmektedirler. Ocak 2019 tarihinde Denizbank A.Ş., QNB Finansbank A.Ş. ve Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ortaklığında kurulmuş bir firmadır. Bantaş, her türlü nakit, kıymetli evrak, kıymetli maden ve buna benzer kıymetlerin güvenli bir şekilde toplamak, dağıtmak ve saklamak ile ATM yüklemeleri konusunda profesyonel çözümler sunmaktadır. ATM ve banka şubelerine para aktarmak özel deneyim isteyen bir iştir. Bu hususu en güvenilir biçimde halletmek amacıyla kurulan Bantaş bünyesinde çok sayıda kişi çalışmaktadır ve firma bunlara ek yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Bantaş tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Bantaş İş İlanları 2020

Ülkemizde paranın lojistiğini gerçekleştiren az firma bulunmaktadır. Bantaş kurulmuş olduğu günden bu yana kadrosunu ve zırhlı araç filosunu düzenli olarak geliştirmektedir. Günümüzde alanında ülkemizin en büyük firmalarından bir tanesi haline gelmiştir. Profesyonel ve işinin uzmanı olarak eğitilmiş personellerle çalışan Bantaş, bu kişilere ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Bantaş Değerli Kargo Lojistik ve Güvenlik Hizmetleri tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içerisinde; özel güvenlik görevlisi, büro memuru, tahsildar şoför, engelli personel, silahlı özel güvenlik görevlisi, bilgi teknolojileri network uzmanı, uzun dönem fiyatlama ve analiz stajyeri, bilgi teknolojileri helpdesk uzmanı, silahsız özel güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Bantaş İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Bantaş iş başvuruları, kurumun resmi web adresi üzerinde yer almakta olan insan kaynakları sayfası üzerinden gerçekleştiriliyor. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasına girerek bu ilanlara göz gezdirebilirsiniz. Sayfaya girmenizin ardından açık iş pozisyonlarına ulaşabilir ve başvurunuzu kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazımızda Bantaş iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bantaş İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


Yorum Yaz