Artı Hazır Giyim iş ilanları ve iş başvurusu

Tekstil, ülkemizdeki en büyük ikinci sektördür. Ülkemizde üretilen tekstil ürünleri tüm dünyaya ihraç edilmektedir. Bu alanda faaliyet gösteren firmalardan bir tanesi de Artı Hazır Giyim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’dir. Artı Hazır Giyim, Sinop ilimizde faaliyet göstermektedir. Artı Hazır Giyim ülkemizde yurtdışına ihracat yapan büyük giyim markalarından ürünlerini üretim tesisinde yani fabrikasında üretmektedir. Firmanın fabrikası bünyesinde çok sayıda çalışan istihdam edilmektedir ve bunlara ek olarak her geçen gün yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirilmektedir. Artı Hazır Giyim tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Artı Hazır Giyim İş İlanları 2020

Artı Hazır Giyim, Sinop Organize Sanayi Bölgesi içerisinde 7 bin 200 metrekarelik alanda 500’e yakın kişiye iş istihdamı sunan bir tekstil firmasıdır. Uluslararası giyim firmalarına üretim yapan Artı Hazır Giyim bünyesine yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Sinop İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Artı Hazır Giyim tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; son ütücü, katlama ve paketleme elemanı, şoför, makinacı, ustabaşı, vasıfsız tekstil işçisi, kesimci, üretim elemanı, proses işçisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu gerçekleştiriliyor?

Artı Hazır Giyim İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Sinop ilimizde faaliyetlerine devam eden şirket bünyesinde çalıştıracak eleman bulmakta zorlanıyor. Asgari ücret, sigorta yemek ve 8 saat çalışma şartları ile yeni personel arıyorlar. Artı Giyim bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için İŞKUR üzerinden iş başvurusunda bulunabilir veya doğrudan Artı Hazır Giyim Fabrikası ziyaret edilerek başvuruda bulunabilirsiniz. Harici olarak bir iş başvuru formu veya insan kaynakları sayfası bulunmamaktadır. Bu yazımızda Artı Hazır Giyim iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


Yorum Yaz