Ankapark iş ilanları ve iş başvurusu

Wonderland Eurasia veya bilinen adı ile Ankapark, Türkiye’nin Ankara şehrinde yer alan ve 2,1 milyon m2 alan üzerine kurulan bir tema parktır. Ankapark mevcut büyüklüğü ile sadece ülkemizin değil aynı zamanda Avrupa’nın en büyük tema parkıdır. Atatürk Orman Çiftliği içerisinde yer almaktadır. Ankara ilimizde Yenimahalle ilçesinde yer alan park içerisinde aynı zamanda Ortadoğu’nun en büyük hayvanat bahçesi de yer almaktadır. Mart 2019 itibariyle faaliyete giren park her sene 10 milyonu aşkın ziyaretçiye ev sahipliği yapacağı düşünülmektedir. Ankapark bunların dışında bir başka öneme daha sahiptir. Ankapark bünyesinde 2 bin vatandaşımızın istihdam edilmesi planlanıyor. Ankapark bu kapsamda bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek. Ankapark yani Wonderland Eurasia tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Ankapark İş İlanları 2020

Ankapark yapılan ihale neticesinde işletme hakkı 29 yıllığına GBM Ticaret & Çelik Ortak Girişim Grubu’na verilmiştir. Park içindeki kafe, restaurant ve çocuklara yönelik satış alanlarının alanın kiralamasını ise KDM AVM Danışmanlık üstlenmiştir. Ankapark’ın sadece Rusya, Çin ve Ortadoğu’dan yüz binlerce turist ağırlaması beklenmektedir. Ülke ekonomimize büyük katkı sağlaması beklenen Ankapark 2 bini aşkın vatandaşımıza istihdam kapısı oluyor. Her geçen gün çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılıyor.

Ankara İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Ankapark tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; özel güvenlik görevlisi, mühendis, mekanik teknikeri, elektronik teknikeri, elektrik elektronik mühendisi, alakart garson, dansçı, alakart şef, animatör, barmen, barmaid, eğlence sorumlusu, dj, demi şef, görüntü ses ışık teknisyeni, finans müdürü, özel güvenlik elemanı, misafir ilişkileri görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Ankapark İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ankapark resmi web adresi henüz yayına alınmadı. http://ankapark.com.tr/ halen yapım aşamasında. Site yayına girdiğinde iş ilanları resmi web adresi üzerinden alınacak. Ancak şu an kurum bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız başvurularını kariyer portalları üzerinden gerçekleştirmek durumundalar. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile kolay bir şekilde kurum bünyesinde açık iş pozisyonlarını görebilir ve bunlara anında iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da başarı ile geçen adaylar Ankapark bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir.

Ankapark İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN

Ankapark nerededir, adresi?

Bu yazımızda Ankapark iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


Yorum Yaz